Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
34 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

;)

użytkownik usunięty

lol, nieźle wyglądały jej stopy w Niepokonanych xD

użytkownik usunięty

Właściwie o ile chodzi ci o scenę w której Irena (tak nazywała się postać, w którą wcieliła się Saoirse) miała spuchnięte stopy to były to nie tylko stopy ale również częściowo łydki o ile pamiętam.
A nawiasem mówiąc, to jest to kolejna świetna rola Saoirse mimo iż zdecydowanie mniejsza niż w jej poprzednim filmie („Nostalgia Anioła” gdzie gra główna rolę) oraz w filmach, które wkrótce wejdą do kin „Hanna” oraz „Violet i Daisy” (gdzie również gra rolę pierwszoplanową) nie dało się nie zauważyć jej świetnej kreacji, Brawo !!!
Pozdrawiam

co tam stopy, ja widząc tę dziewczynę pierwszy raz na ekranie, byłam przekonana że to Polka, bo tak czysto świergotała po polsku ;)

joanjett

Przed chwileńką oglądałam "Niepokonanych" i Saoirse nawet zdania nie powiedziała po polsku. Miałam w pamięci Twój post i czułam się bardzo zawiedziona, kiedy Irena ograniczyła się do kilkakrotnego wymienienia nazwiska "Sielynska". Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
pollyperkins

No ale musisz przyznać że jak na Irlandkę urodzoną w Nowym Jorku to wypowiedziała to nazwisko bardzo ładnie :) ps pozatym zagrała naprawdę świetnie przynajmniej wg. mnie :)
Pozdrawiam :)

Saoirse to wspaniała aktorka, kibicuję jej z całego serca, nigdy nie będę mieć wątpliwości co do jej talentu. Oby więcej takich ról!
Pozdrawiam również :)
PS Nie od dziś widzę, że jest Pan tutaj najaktywniejszym fanem :) Może jest już jakieś info o "Violet & Daisy"? Jestem niezwykle ciekawa tego filmu i czy w ogóle dojdzie do skutku...

użytkownik usunięty
pollyperkins

Napewno dojdzie do skutku są juz pierwsze zdjecia z tej produkcji a Saoirse już w kilku wywiadach mówiła o tej roli oto link z fragmentem tego filmu, swego czasu w sieci był dłuzszy ale został usunięty, ten filmik zawiera sklejki z kilku filmów i seriali ale na początku tak do 0:13 sekundy jest fragmęt tej usuniętej wcześnie części niewiem czemu jest już nie dostepna : http://www.youtube.com/watch?v=2gevAdjpegI
Jest tam Saoirse Ronan czyli Daisy, Alex Bledel czyli Violet oraz James Gandolfini, który też tam gra, jest kruciutki fragment ale film jest.

użytkownik usunięty

Ps cieszy mnie fakt że jest coraz wiecej fanów Saoirse :)
Pozdrawiam :)

Merci za link, aczkolwiek niewiele tu można wyłapać (swoją drogą, przedziwaczny zlepek, nawet mignęła wymęczona przez telewizornię "Siostra Jackie"). Plakaty do "Hanny" widziałam już w multipleksie, więc po "Niepokonanych" kolejna premiera się szykuje.

użytkownik usunięty
pollyperkins

Bardzo prosze :) szkoda że usunieto ten fragmęt który był wcześniej, faktycznie są tu tylko dwie sceny ta na samym poczatku i później Saoirse spaceruje (taki sekundowy fragment w dalszej części filmiku,) zdjęcia do Violet & Daisy zaczeły się we wrześniu 2010 więc mam nadzieję że na film też już długo nie bedziemy musieli czekać a na razie "Hanna" już za chwile w kinach więc jest na co czekać :)
Pozdrawiam :)

pollyperkins

Saoirse Ronan + Cate Blanchett, dwie najlepsze aktorki naszych czasów. Jeśli idzie przynajmniej o talent, mogłyby chyba być matką i córką. Seans w kinie obowiązkowy. :)

Galadh

Zgoda. Być może galopuję się, ale również pod względem aparycji mogłyby być spokrewnione - eteryczne blondynki o jasnej cerze. I te wspaniałe, charakterystyczne jasne oczęta :)

Również obserwuję ten projekt od ładnych paru miechów - raz, szkoda, że jakoś umknęło mi info na ten temat (nie zawsze interesowałem się aż tak Saoirse), mógłbym pokombinować z terminami i być może zorganizować spotkanie na szczycie. :) A dwa, mimo, że to jej drugi tegoroczny film, w którym gra młodocianą zabójczynię, to zupełnie różni się pod względem formy, treści, właściwie wszystkiego. A ona sama? To nie jest grająca Saoirse Ronan, tylko Saoirse Ronan stająca się swoimi postaciami.

PS. Robercie, pozwól, że uczynię Ci konkurencję w aktywności. ;) Fajno widzieć, że ma oddanych fanów i w Polsce.

użytkownik usunięty
Galadh

Z wielką radością przyjmuję wiadommość o konkurencji w aktywnośći :) cieszę się że w Polsce jest coraz wiecej osób którzy poszeżają grono "aktywnych" fanów :)

Miło mi, przybijam piątkę. Prawdę mówiąc od dawna przesiadywałem na jej forum na imdb.com, dopiero parę miechów temu przyjrzałem się sytuacji tutaj. A jest wcale niezła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones