Sandra Oh

8,2
7 285 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

Swoja obecnoscia OBRZYDZA kazdy film!!!!!

rouen84

za to ja ją uwiebiam..postać o takim charakterze wprowadza odmianę od tych spokojnych, miłych, serdecznych....nudnych postaci...nie mówię że ten serial jest pełen nudnych postaci...poprostu bronie mojej ulubionej bohaterki ;)

rouen84

Zgadzam się z rouenem84. Aktorka mało strawna i na dodatek brzydka :(

Kamecha

A ja ją wręcz uwielbiam. Jej postać w chirurgach ożwiła cały serial. poza tym, to, ż ema oryginalną urodę nie znaczy od razu, że jest brzydka. Nie to ladne co ladne tylko co się komu podoba.

Kamecha

Brzydkiej baby żeście chyba nie widzieli....

Kamecha

A co to znaczy, że "a na dodatek brzydka"? To aktorka, która ma mieć charakter i charyzmę, a nie Miss Uniwerse. Aktorstwo to gra a nie konkurs piękności, nigdzie nie jest powiedziane, że przeciętność/brzydota jest u aktora czymś negatywnym, często wręcz przeciwnie - dodaje wyrazu.

rouen84

Zgadzam się zdecydowanie!! Jest przemasakrycznie paskudna!

rouen84

zgadzam sie z rouen84 , a w ciekawostkach jest napisane: "# W 2005 roku magazyn "People" umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi świata." na chama brzydka i jak sie pokazuje w filmach to jest troche nie smaczne.

big_tommy

Niesmaczne jest to, że pokazuje się w filmach?
Według Ciebie aby grać trzeba mieć śliczną sztuczną twarz i napompowane cycki jak z okładki Playboy'a?
Sandra ma po prostu talent, a chyba o to chodzi w zawodzie aktora, nieprawdaż?

Carmen_ka

Sandra nie ma talentu, ona ma tylko śmieszną twarz :D

rouen84

Sprawia Ci to przyjemnosc?

Khyati

no wiadomo ,że tak .to chyba logiczne ,że jeżeli jedziemy na jakąś osobe to podbudowujemy swoją właśną samoocene, a ona naprawde jest jakas nie teges

big_tommy

Naprawdę?
No, ja nie wiedziałam xP
Ale to pewnie dlatego, że w życiu nie napisałam tak głupiego komentarza jak osoba, która zakładała ten temat ;-)

Carmen_ka

ja też nie :D
mogę jedynie zaśpiewać "Oh Sandraaa" :D

rouen84

Ty pewnie swoją obecnością obrzydzasz wszystkie miejsca w których się pojawisz:D "nie lubię jej" A Ciebie na bank wszyscy kochają...

rouen84

Brzydka?! Chyba stary nie masz gustu i nie widziałeś jeszcze kogoś naprawdę brzydkiego. Nie jest jakąś super modelką, to fakt, ale jest słodka i co najważniejsze ma ogromny talent aktorski.

ValasHune

Sandra jest bardzo utalentowaną aktorką. A to, że ma orginalny typ urody nie sprawia, że jest brzydka.

rouen84

współczuję ci trudnego wieku (ok.13 lat), albo bardzo dużych trudności z myśleniem, bo twoja wypowiedz nie ma związku z aktorstwem. Wygląd to nie żaden wyznacznik. Myślałam, że nie ma tu takich ludzi, a jednak się myliłam. Ale nie martw się-z tego się zazwyczaj wyrasta, a jeśli jest to już twój maksymalny poziom rozwoju to tym gorzej o tobie świadczy.

Lisa__Rowe

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Obawiam się jednak, że niektórzy ludzie (wiadomo o kim mowa) nigdy nie dojrzeją. Sandra jest świetną aktorką, a jej gra w "Chirurgach" jest po prostu świetna. Co do wyglądu - wolę ją, niż tą całą napompowaną Angelinę... :/

Roxas_2

Angelina to prawdziwa, piękna kobieta, w przeciwieństwie do tego straszydła z twarzą zastygłą w wyrazie zdziwienia. Ponadto Oh jest suchą deską, zero kobiecości....

Kamecha

Prawdziwa? xD
Nie mnie ją oceniać, ale zapewne wszystkie jej... atuty... są sztuczne. Od piersi zaczynając a na ustach kończąc.
Jednak jak mówię - nie mnie ją oceniać.

Roxas_2

A ja Angelinę lubię, ale, Och!, Sandra nie jest brzydka. Do założyciela tematu: chcesz zobaczyć brzydkiego... stwora? Popatrz w lustro!
Hejże! Nie każdy trzynastolatek jest niekompetentny! Ja nie jestem.

jasna_cholera

no fakt, kompetentna ani rozgarnięta to Ty nie jesteś a

Kamecha

O!, wypraszam sobie!

jasna_cholera

żeby kogoś wyprosić najpierw musisz go zaprosić

Kamecha

Pozostawię to bez komentarza.
Pozostawię całą tą durną rozmowę bez komentarza.

rouen84

Hmm... ciekawe... widze ze wiekszoc z was jest strasznie uprzedzona do tego typu urody (azjatyckiej urody).. czy to przejaw rasistowskich pogladów? ja ja lubie i rzeczywiscie fajnie gra :)

rouen84

świetnie gra. jest na prawde utalentowaną aktorką.
pojęcie 'piekności' jest bardzo względne. (nie ładne co ładne, lecz to, co się komu podoba)
a jack nicholson, to że niby piekny jest? gra w wielu filmach, jest świetnym aktorem. a to, że nie jest zbyt piękny mu w tym nie przeszkadza.

więc jeśli masz oceniać aktorów po wyglądzie, a nie grze aktorskiej, to wybacz . . . płytki z ciebie człowiek.

Vivica

i jeszcze dodam.
spójrz proszę w dział 'nagrody'.
4 wygrane na 5 nominacji.
nie jest to jakiś ogrom (raptem 5) , ale ktoś ją jednak docenia, bez względu na wygląd.

rouen84

jest pochodzenia Koreańskiego i tak też wygląda, ale nie uważam żeby była brzydka. może specyficzna, ale nie brzydka. jest za to interesującą i charyzmatyczną aktorką.

Nimrodella

"jest pochodzenia Koreańskiego i tak też wygląda"

noo tak, to argument nie do podważenia hahahah :D
Renata Beger jest polskiego pochodzenia i tak też wygląda :D

Kamecha

yy to nie był raczej argument... wszyscy się rzucają ze dziwnie wygląda, no ale najwyraźniej Koreanki maja właśnie taki typ urody, jeśli byłby to argument to jaka byłaby kontra? "nie stary, ona nie pochodzi wcale z Korei, wygląda jak Egipcjanka"

ja uważam ją za piękną kobietę, i obok Georga i dr. Bailey to najlepsza postać pod względem charakteru

rouen84

Uwielbiam ją za talent, za to, że jest soba a nie kolejną wymalowaną lalą. Lubie jak gra w chirurgach. I jedyne co z nią związane i obrzydza mi życie jest chyba ten temat. Sorki, ale ludzie oceniający aktorkę po wyglądzie sami w sobie mało są warci. Może to i jakas prowokacja, ale zastanów się nad tym co piszesz i przede wszystkim myślisz. Bo na dobre Ci to nie wyjdzie.
pzdr;)

rouen84

ona ma poprostu oryginalny typ urody!
wyobrażasz sobie Christinę graną przez jakąś zwyczajną, pospolicie wyglądającą aktorkę? no sorry...

rouen84

wyy to myslicie ze kazda aktorka musi miec 1,70 ,blond włosy ,cycki ktore za kilka lat zrujnują jej kręgosłup i w dodatku chodzic na gigantycznych obcasach ?
nie ocenia sie ludzi po wyglądzie ..
tak samo jak nieocenia się rzeczy po opakowaniu ..
wazne co jest w srodku ..
a jej postac ma znakomity charakterek. ;)

rouen84

Myślę, że jest jedną z najlepszych azjatyckich aktorek. Oglądalam "Chirurgów" dwa razy i zawsze Christina i Preston byli moją i siostry ulubioną parą. :) Naprawdę ma talent aktorski, gdyby nie miała to nawet połowa tych ról, które zagrała nie przypadłaby jej w udziale.
Wcale nie obrzydza filmu, jest oryginalna, a to czy twarz ma ładną nic nie znaczy, na dodatek nikt nie powinien obrażać tak dobrych aktorek tekstami w stylu złożyciela tematu.

Savisanvi

Z tego, że mówicie, że jest brzydka można wywnioskować, że jesteście rasistami. Nawet jeśli Wam się nie podoba nie znaczy to, że nie umie grać i psuje każdy film.

rouen84

Ja ją wręcz uwielbiam. Podoba mi się jej postać w "Chirurgach" i to jak ją gra.

Abfgangel

Zgadzam sie z Toba. Dla mnie Sandra to osoba z ogromna charyzma i silnym charakterem, m.in. dzieki niej Chirurdzy sie nie nudza-ona zawsze ma cos do powiedzenia, jest wspolczesna kobieta, ktora walczy o siebie. Bardzo mi sie to podoba, a to, ze nie ma twarzy takiej jak to jest w dzisiejszych kanonach nie zmienia tego, ze jest swietna aktorka i z twarza odbiegajaca od trendow mozna zrobic kariere

mad21a

Współczuje wam ludzie... Bardzo ją lubię widać że ma warsztat aktorski i wcale nie jest brzydka ma nieprzeciętną urodę jeśli jest inaczej uczesana na prawdę wygląda dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones