Samara Weaving

7,9
11 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samara Weaving

Jak jedna i ta sama osoba... Strasznie podobne

nataliaa90_2

Ja z kolei widząc ją w zwiastunie " Zabawa W Pochowanego " byłem pewien, że to Emma Stone. Sprawdzam, ma stronie filmu a tu szok bo to kto inny.

nataliaa90_2

Mi z kolei bardziej przypomina Evę Green :)

osuchov

ona wygląda jak Robbi ale oczy ma Green :)

osuchov

jeśli podobna to do Green. Do Robbie nie jest podobna, chyba że z fryzury...

nataliaa90_2

Niezbyt.

nataliaa90_2

I mi sąsiadkę

nataliaa90_2

No Weaving to taka bieda-wersja Robbie.

celebes

Obejrzałem wczoraj "Zabawę w pochowanego" i tu chyba widać to najwyraźniej,
z tą różnicą, moim zdaniem, że to bardzo bardzo bieda wersja Robbie.
A twórcy filmu chyba uparli się by właśnie ją upodobnić.

de_Franco

Zobacz sobie fragmenty albo zdjecia z filmu "Korpo" (ogladania nie polecam, straszny gniot), tam jest podobna jeszcze bardziej.

celebes

Bieda? Jest o wiele, wiele ładniejsza niż Robbie. Nawet nie ma co porównywać :)

Grifter

Obie nie w moim typie, wiec sie nie wypowiem co do urody. Chodzilo mi o gre aktorska.

celebes

W Billboardach udowodniła, że potrafi znakomicie grać, ale fakt - póki co nie miała jeszcze szans udowodnić swego potencjału. Trzeba wypatrywać lepszych filmów z jej udziałem. O ile takie będą?

Grifter

Nie wiem, wydaje mi się, że znalazła swoją niszę, w której się spełnia (horror comedy) i nie zdziwiłbym się, gdyby tam pozostała jako królowa gatunku.

celebes

Jak dla mnie wcale nie-Robbie jest mocno przereklamowana.

nataliaa90_2

Widząc plakat w pomniejszeniu też odniosłem wrażenie że to ona. Ale z Green i Stone też coś ją łączy ;)

nataliaa90_2

Twarz wypisz wymaluj połączenie MArgot Robbie i Chloe Grace Moretz, piękna, można patrzeć i patrzeć, ładniejsza od tamtych pań.....

nataliaa90_2

Według mnie to mieszanka Margot Robbie, Eva Green i Anne Hathaway :)

viva312

Margot Robbie tak, ale ja dodałabym jeszcze Siennę Miller i Heather Graham, fajna mieszanka bo dziewczyna jest bardzo ładna

nataliaa90_2

czujecie seksić się i z nią i z Margot Robbie i z Emmą Stone? :D jak z trojaczkami :D

użytkownik usunięty
nataliaa90_2

Oj tak jak siostry ale Samara byłaby idealna do roli w wersji filmowej Gnijącej panny młodej

nataliaa90_2

Chyba jakby założyła worek na głowę to może. @:-

gandalfszalony

W „Babilonie” mają wspólne sceny i podobieństwo jest widoczne a jednak coś Je różni. Margot jest bardziej „szlachetna” a Weaving ma strasznie „komediową mimikę” twarzy i zdarzają Jej sie dziwne grymasy (zauważyłem to już we wcześniejszych produkcjach). Weaving mogłaby z sukcesem parodiować role Margot Robbie w filmach jakie kiedyś kręcił Mel Brooks, oczywiście gdyby to nadal bylo modne… Niestety parodia jako gatunek filmowy obecnie leży i kwiczy.

nataliaa90_2

Moim zdaniem jest jak połączenie Margot z Evą Green

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones