Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

He he panowie te wasze komentarze na temat tego aktora są pełne jadu czyżby to zazdośc bo nie rozumiem, każdy ma prawo się pozytywnie o tym aktorze wypowiadać jeżeli podoba mu się jego gra a wy tu z zębami odrazu...
eh co ta zazdrośc robi z ludzi.

mmmalinka13

Jak dla mnie bardzo sympatyczny aktor, nic do niego nie mam, ale to samo można powiedzieć o was dziewczyny czytając komentarze tematach o aktorkach :)
Ale fakt ludzie nie mają kultury zamiast coś kulturalnie napisać w swoich postach plują jadem: bo jest za wysoko w notowaniu, bo jej/jego nie lubię, bo jest paskudny, bo to bo tamto. Bez żadnych sensownych komentarzy.

jetli22

Jest rzeczywiście przystojny :) W Terminatorze dobrze grał. Jak go zobaczyłem w Avatarze, tym bardziej się ucieszyłem.

użytkownik usunięty
Damiann_n

a ja go tam lubię i nic do niego nie mam ;]

mmmalinka13

Ja też tak uważam ,że wtym tyle jadu. Zazdrosć? Przecież ekstra gra i jest przystojny.

mmmalinka13

To nie zazdrość tylko obiektywna ocena, w przeciwieństwie do 13-15 latek, które mają po 17 plakatów New Kids On The Block (czy kto tam teraz króluje w tych czasach :)) Właśnie wróciłem z imaxa po seansie Avatara. Połowa publiczności to były dzieci, 25% ich rodzice.

Co do samego aktora zagrał znaczącą rolę jedynie w dwóch filmach. Zobaczcie go 13-latki w Terminatorze. Żenada.

Kokopiko

Nie, to ty widziałeś do w dwóch filmach hollywoodzkich, w których zagrał
dobre, ale nie wybitne role. I dajesz dowód na to, że nie masz pojęcia kim
Worthington jest i jakimi umiejętnościami aktorskimi dysponuje. Zobacz
"Bootmen", "Gettin' Square" i przede wszystkim "Somersault" (za które
dostał nagrodę dla aktora pierwszoplanowego najważniejszego australijskiego
przemysłu filmowego), a wtedy porozmawiamy.

Kothbiro_

zgadzam się w pełni by poznać grę aktora trzeba obejrzec kilka jego filmów, dla mnie aktor świetny, przystojny i ma świetną mimikę, oraz super głos, czekam na kolejne filmy z nim":)pozdrawiam fanów Sam`a:)

isw138

owlosienie dodaje męskości a nie jacyś wygoleni na klacie , a on jest taki męski:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones