Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington
UPADLY_WIDZ

Nawet nie umiesz zacząć wątku. Nie było większych liter? Zawsze jest tak, że idiota widoczny jest od razu. Jestem zawiedziony filmem, ale zaczynanie takich wątków jest głupie i w tym wypadku k*rewsko nieestetyczne. ha ha

Sam_Worthington

A ty jestes drewniakiem jak Twój idol

UPADLY_WIDZ

To tylko jeden z moich idoli kina i nawet nie najważniejszy. Drewniany masz mózg!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
UPADLY_WIDZ

Pisze się pedał nie pedal. ha ha

Sam_Worthington

Człowieku dobrze że już twojej twarzy na ekranach nie ma bo w 2009 r. wszędzie tylko ten australijski ryi

MilesQuaritch

Pisze się ryj nie ryi. Naucz się pisać i wróć.

MilesQuaritch

Hehe. Ja wiedziałem że o Panu Worthingt'onie jeszcze usłyszymy ^^. I mamy po 2009 całkiem pokaźną listę filmów (nadal rośnie).

"Australijski ryj" - brzmi dosyć rasistowsko. Taki sam ryj mają Jackman i Crowe.

andrzej_goscicki

ale formalnie to Sam jest brytolem a nie kangurem ;)

diana6echo

Tego nie wiem. Wiem że w Australii się urodził i miał brytyjskie korzenie. W Australii rozpoczął karierę aktorską i tam przez pewien dłuższy czas mieszkał. Akcent Australijski nadal posiada. Urodę też ma Australijską.

użytkownik usunięty
Sam_Worthington

Jeden z Twoich idoli kina? Przecież dopiero co się pojawił? To tak jakbym napisał, że Bieber albo Amanda Black(czy jak im tam) to bogowie muzyki. Poczekaj jeszcze kilka lat na jego ocenienie.

A może najlepiej aktorów i aktorki oceniać dopiero po śmierci ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Ja tak myślę, że po 10 latach było by sprawiedliwie. Sam W. świetnie zagrał w "Terminatorze" ale w "Starciu Tytanów" odwalił kaszanę, po prostu tego typu aktor tam nie pasował.

10 lat ! wiesz ile filmów przez 10 lat można nagrać ? dajmy np. De Niro od 2002 do 2012 roku nagrał 23 filmy, ogarniesz tyle filmów ?

UPADLY_WIDZ

Pismaka ?

UPADLY_WIDZ

Polska to kraj drwali i miłośników drewna :(

użytkownik usunięty
tomucho77

ha ha ha h ahaha hha ahaaa......

Czy Sam W. ma zawsze taką drewnianą mine? Jest taki "szary", bez emocji,ale na szczescie jest na odpowiednim miejscu ( nr.602 n.d.d. ) w rankingu.
Szkoda... gra w takich "megabudget" produkcjach (a raczej nie gra), ale przynajmiej mu w Avatarze ryja komputerowo poprawili.
Al Pacino- to dopiero aktor

ja mam czasem wrażenie, że jak mu się chce to pokaże jakieś emocje i zagra, ale ostatnie jego role jakoś mnie nie zachwycały... może się opatrzył bo chyba widziałam wszystkie (a na pewno większość) filmów z nim.

Abi_90

Film "Dług" i "Teksas: Pola Śmierci".

Moim zdaniem tam pokazał co potrafi (choć nie fenomenalnie, to bardzo dobrze moim zdaniem).

andrzej_goscicki

Na krawędzi i Gniew Tytanów to jakaś porazka w jego wykonaniu, nie przekonuje mnie ten aktorzyna, to już Rysiek z Klanu ma więcej mimiki...

UPADLY_WIDZ

Przyznaję, to nie są filmy najwyższych lotów. Gra w nich tak samo. Ale wyżej wymienione przeze mnie, to fenomeny, jeżeli chodzi o grę Sam'a :).

andrzej_goscicki

Niestety zgadzam się przystojny z niego mężczyzna ale aktor średni widziałam z nim kilka filmów i w każdym gra bardzo podobnie...

joannacwi

Potwierdzam. Aktor średni. Ja mimo wszystko go lubię (cóż... Grał w AVATAR'ze moim ulubionym filmie ^^).

UPADLY_WIDZ

Polecam "Salto" :)

UPADLY_WIDZ

Jest też świetny trailer "Call of Duty: Modern Warfare 3" z Samem w jednej z ról na youtube (http://www.youtube.com/watch?v=zuzaxlddWbk), a także krótki film "A Fairy Tale of the City" (http://www.youtube.com/watch?v=kbdfJhcSMNM)
Przyjemnego oglądania :)

Abi_90

Po wczorajszym seansie "Człowieka na Krawędzi" muszę przyznać tutaj rację. Rola w avatarze i terminatorze otworzyła mu furtkę do świata filmów. Rewelacyjna rola w "Długu". Ale mimo wszystko pozostaje duży niesmak właśnie poprzez podejście do roli i wręcz dręczącą mimikę twarzy. To coś w stylu Kristen Stewart ;)

UPADLY_WIDZ

Zgadzam się ziomuś , ciężko sie ogląda tego wariata , każdy film w którym gra , psuje po całości

UPADLY_WIDZ

Cienka jest linia między ignorancją a trollingiem, ty ignorancie załapujesz się do obu opcji !

tomucho77

Pozdrawiam wielbiciele czegoś czego nigdy nie dotknie ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones