Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 329 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

Jak w tytule. Szukałam w necie ale nigdzie takiej informacji nie znalazłam.

dorota239

ale masz problemy;D no nie mogę!;D



<za krótki>

dorota239

Jego dziewczyna to Natalie Mark i z tego co ja wiem ma 25 lat. Całkiem miła kobieta.

dorota239

W tym wieku to już powinien mieć dawno żonę, pewnie jest gejem a dziewczyna jest dla zmyłki.

dorota239

Nie przejęłam się zupełnie, całkiem urocza opinia, taka finezyjna i z dodatkiem pikanterii

kolsol

To George Cloney tez jest gejem?Skoro nie jest mężaty.... hm ciekawa
teoria...

doow

jakby był mężaty, to bez wątpienia byłby gejem. <_<

dorota239

Jest od niego o 10 lat młodsza. Ma 24 lata.

angie_86

Zerknęłam na ich wspólne zdjęcia. Zupełnie między nimi nie iskrzy, aż wstyd. Wygląda jakby była jego siostrą albo sąsiadką jego babci. I jakaś taka nie wyględna :/. Chyba przyjechał z nią, bo akurat mu się nawinęła jak łapał taxi w drodze na lotnisko...phi ;/

Meg_23

Z tegoco słyszałem to Worthington przed Avatarem i Terminatorem kupił samochod i pdrózował wiele i nie miał telefonu,wieć cos jest w tym co mowisz,nawineła mu się i czerpie korzysci.

Meg_23

Brzydka nie jest, nie przesadzajmy;)
Kilka razy mi mignęła przed oczami, wydaje się być sympatyczna, ma ładną buźkę & fajną figurę. Jedyne co mi się nie podoba to to, że jest mocno spalona solarą (prawie pomarańczowa), ale poza tym wszystko ok.

Cesare

A z tym brakiem iskrzenia (aż zerknęłam w neta)... Hmm... ja bym powiedziała, że to Sam tu nawala: na większości zdjęć wgapia się w obiektyw, ani ją przytuli ani spojrzy, ani się nie uśmiechnie (chociaż fajny z niego facet np. w Terminatorze wyglądał chyba najlepiej - moim zdaniem).

Cesare

ile lat ma chłopak sama, bo on jest gejem

pmp2811

No coś Ty, nie załamuj mnie.... Skąd wiesz? :)

Meg_23

Rotfl... Meg, a co, uważasz że masz u niego szansę? xDD Czemu kogoś boli, że jakiś człowiek na planecie ma kogoś u boku?
Ludzie, jaki ten kraj jest smutny.

Artesal

mnie nic nie boli i z ręką na sercu, chcę dla niego jak najlepiej :) Wszystko dla tych jego pięknych oczu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones