Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 251 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

Terminator, Avatar i Zmierzch Tytanów czyli filmy w którym główną "postacią" są efekty specjalne praktycznie uniemożliwiają mu pokazanie czy faktycznie posiada jakieś umiejętności aktorskie.

Brat_Stali

sięgnij wstecz. po 'somersault' naprawdę posiada. tylko, że najpierw musi ugruntować swoją pozycję w hollywood skoro już postanowił, że tam chce zagrzać sobie miejsce. oby nie pozostał w takim repertuarze (ale kolejne
projekty raczej tego nie zapowiadają).
poza tym, choć to rzeczywiście nie jest film stawiający na pierwszym
miejscu grę aktorów, w 'avatarze' naprawdę pokazał się z niezłej strony.
przede wszystkim, jak już ktoś zauważył na forum, nie przesadza z jakimiś
sztucznymi dramatycznymi efektami. jest naturalny. potrafi oddać dane emocje nie zmieniając specjalnie wyrazu twarzy i nie strojąc głupkowatych
min.

Brat_Stali

ponoć ma grać z helen mirren w the debt, ma to być film o agencie mosadu, który kapie się, że koleś którego zabił przed laty ciągle żyje, czytałam w wyborczej

Brat_Stali

To polecam obejrzeć Dług. przekonać się i ocenić. Jak dla mnie dał radę w tym filmie.

karolajna_7

Dał radę w wielu filmach akcji.To dobry aktor.

karolajna_7

"Dług" sam w sobie jest filmem zajebistym . Polecam

Brat_Stali

"Zeszłej Nocy" - melodramat. Powinien pokazać jakieś umiejętności. Ja nie oglądam, bo nie cierpię zdrady małżeńskiej...

Brat_Stali

Jak to już napisał FisherN "siegnij wstecz" film pt "Wyrównanie rachunków"Kapitalny film bez cienia efektów specjalnych z kapitalną obsadą wśród której się znajduje Worthington!

dzonydep

Film świetny, ale David Wenham przyćmiewa tam wszystkich :D

Bibaniu

Podpisuję się obiema rekoai! Scena jak spada z krzesła w sądzie-czy można sie nie śmiać!

dzonydep

O, tak. Scena w sądzie rozwala system :D

Brat_Stali

No, akurat w "Terminatorze" to miał dobrą rolę! pozostałe - niestety, prawda...

Brat_Stali

Właśnie w Unabomberze pokazał na co go stać... Nie umie grać.

dybus_3

Zgadzam się w 100% :p

użytkownik usunięty
dybus_3

mi sie podobał

dybus_3

Dokładnie te same odczucia. Unabomber mógłby być duży lepszy gdyby nie "Fitz" grany przez Worthingtona. Na domiar złego większość scen serialu jest z jego udziałem. Nie ma gość warsztatu do budowania skomplikowany charakterów i Unabomber sporo na tym traci.

Brat_Stali

typowa dyskusja "o dupie Maryny".

31uisybz

A o czym, jak nie o filmach i aktorach dyskutować na forum filmowym?

Brat_Stali

Posiada, obejrzyj "Człowiek na krawędzi".

Brat_Stali

Proponuję (jeśli nie widziałeś) obejrzeć film z tego roku "Trauma". Tam doskonale widać jego talent aktorski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones