Sam MendesI

Samuel Alexander Mendes

8,1
5 393 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sam Mendes

strasznie nisko w rankingu, a nieukrywam że jest jednym z moich ulubionych reżyserów. Nakręcił mało filmów ale za to jakie, dodatkowo w każdym z jego filmów świetna muzyka Newmana, szkoda że tak nisko ocenia się Drogę do szczęscia dla mnie naprawdę bardzo dobry film dużo lepszy napewno niż Przypadek B.Buttona

_WODZU_

Muszę się z Tobą zgodzić. Jeszcze nie ma na koncie słabego filmu (chociaż recenzje Away We Go trochę mnie martwią) - to nic, że mówi się, że każdy kolejny jego film był słabszy, ale po American Beauty ciężko byłoby nakręcić coś na równie wysokim poziomie. Również bardzo lubię Drogę do szczęścia, pomimo tego, że tematyka jest zbliżona do rewelacyjnego AB to powstał zupełnie inny film. Mendes potwierdza, że jest bardzo wszechstronnym reżyserem i nie pozostaje nic robić, tylko czekać na jego kolejne dzieła.

użytkownik usunięty
HerrDecadens

Dane mi było zobaczyć tylko 2 filmy tego człowieka, ale bez wątpienia na tym się nie skończy.
American Beauty i Revolutionary Road uwodzą mnie nieszablonowością i mówieniem o problemie przeciętności, niedopuszczaniu do siebie informacji o własnych pragnieniach- według mnie najgroźniejszej chorobie cywilizacyjnej tego stulecia.

Pozdrawiam
Szunabrina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones