Sam MendesI

Samuel Alexander Mendes

8,1
5 393 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Sam Mendes

Jakby nie patrzeć przed Bondem nie zrobił żadnego filmu akcji no i w jego Bondzie takowe sceny za
bardzo mnie niesatysfakcjonują.

MAKowiec24

Craig go zaproponował producentom

MAKowiec24

"Droga do zatracenia" jest przedwojennym kinem akcji. Daniel Craig ma pistolet, a Tom Hanks karabin maszynowy. A potem jeden z nich został Bondem i tak jakoś poszło..

MAKowiec24

Co gorsze reżyseruje najnowszą część.

użytkownik usunięty
MAKowiec24

Czyli jeśli reżyser zadebiutuje komedią, to ma do końca życia/kariery tkwić w tym jednym gatunku?

Nie musi do końca życia kręcić np. komedii ale trochę mnie zdziwiło, że wybrali reżysera który wcześniej nie nakręcił żadnej sceny akcji.

MAKowiec24

Według mnie podołał wyzwaniu i to wyśmienicie, jego Bond jest najlepszym Bondem z Craigiem jak do tej pory. Z niecierpliwością czekam na Spectre

MAKowiec24

a JARHEAD?

MAKowiec24

Zobacz ma jego filmografie

MAKowiec24

Naprawdę? sceny akcji w spektre były bardziej angażujące od scen w Cassino Royal

MAKowiec24

Moim zdaniem Mendes to jeden z najlepszych wyborów na reżysera Bonda. Skyfall jest doskonały pod każdym możliwym względem. To pierwszy film od bardzo dawna, który obfitował w naprawdę solidne aktorstwo, zdjęcia, muzykę i rozwój akcji. Wolę zdecydowanie takiego prawdziwego Bonda, niż takiego jakiego zaserwowali nam reżyserzy Bondów z Brosnanem czy Quantum of Solace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones