Sae-ron Kim

8,4
449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sae-ron Kim

Jest młodziutka ale gra rewelacyjnie, a co najważniejsze nie w błahych, że tak powiem "Gównianych" rolach komediowych, lecz w trudnych dramatach, w których sie naprawdę sprawdza, będę śledził z uwaga jej karierę, i życzę jej jak najlepiej.

D3Mania

Właśnie ma za sobą głowna role w popularnej dramie. Teraz juz z gorki.

CottonCrush

Obejrzałem z nią każdy film jaki udało mi się znaleźć z polskimi napisami, niestety jeszcze nie ma dwóch ostatnich :( ale czekam na nie i mam nadzieje że ktoś zrobi do nich napisy. I cóż jestem zachwycony jej grą aktorską, jest po prostu genialna, niezwykle przyjemnie patrzy się na nią na ekranie, widać że długo nie musiała się uczyć gry bo to jest 100% wrodzony talent, a to się niezwykle rzadko zdarza. Często zdarza się że, aktor/a za młodu grają bardzo dobrze, a gdy dorosną ich poziom spada, i dostają role w np komediach romantycznych, tutaj całe szczęście że Sae-ron Kim mieszka w Korei południowej, a znając tamtejszy rynek filmowy, wiem że jej kariera pójdzie w bardziej poważne filmy... jak świetne dramaty w jakich do tej pory zagrała.

D3Mania

Najlepszy biznes w Korei to właśnie dramy w gatunku komedie romantyczne. Wlasnie zagrala w pierwszej i obstawiam ze nie ostatniej. Dramy to najlepszy biznes.

D3Mania

Oglądałam właśnie z nią dramę, muszę przyznać, że tak jak w 99% dram nie lubię głównych bohaterek tak ona... mnie nie irytowała. Mimo, że czasem był ten denerwujący moment to jakoś tak... Odrywała to tak, że się nie wściekałam. W rolach głównych obok niej grali chłopcy z Infinite, którzy byli od niej starsi i nic im nie zarzucając, ona grała lepiej. :D Drama może i była tylko komedią romantyczną, ale na pewno trochę inną dzięki niej.
Jaki film z nią uważasz za najlepszy? Chętnie obejrzę. :3

marta130898

Najlepsze są jej 4 pierwsze filmy "Yeo-haeng-ja" "Na-neun Abba-da" "Ba-bi" "A-jeo-ssi" i "I-woot-sa-lam" w "Ba-bi" i "I-woot-sa-lam" ją najwięcej widać, chodź warto obejrzeć wszystkie.

D3Mania

Zamierzam obejrzeć więcej filmów z jej udziałem i już po pierwszym w którym grała
oczarowała mnie i to w wieku 8 lat , no no jeszcze w tak młodym wieku to się nikomu dotąd nie
udało , niezwykle dorosła i inteligentna jak na swój wiek

D3Mania

Byłam zdziwiona gdy dowiedziałam się ze ma dopiero 14 lat bo grała w Hi school love on i wyglądała na starszą a to był szok bo chłopcy którzy tam grali mają po 20 ileś lat i z jednym się całowała do duża różnica ale podziwiam tą aktorkę zwłaszcza za to jak grała w filmie całkiem nowe życie

karo22_filmweb

Ja ją podziwiam za jej wspaniałą grę aktorską, a nie za to że w wieku 14 lat całowała się z 20-sto latkiem, o co kaman w ogolę ?

D3Mania

Podziwiam ją za grę aktorską w dramatach i thillerach że była taka mała a sobie poradziła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones