Ryszard Nawrocki

8,2
3 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Nawrocki

Charakterystyczny głos, świetne podkładał głosu w filmach Disneyowskich. Kojarzę go główne z takich ról: Trybik, Królik, Blagier i imperator Palpatine.

Andrzejcoolziomek

Tak! Oto moja lista najlepszych aktorów dubbingowych: Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pawlak, Jarosław Boberek, Paweł Szczesny, Adam Baumann, Mirosław Wieprzewski, Jacek Kopczyński, Grzegorz Drojewski, Mariusz Leszczyński, Włodzimierz Bednarski, Mieczysław Morański, Janusz Zadura, Stefan Knothe oraz wiele innych! Dodaj swojego! :)

PRY_VAT

Moi to: Paweł Szczesny, Grzegorz Pawlak, Wojciech Paszkowski, Piotr Fronczewski, Ryszard Nawrocki, Janusz Bukowski, Andrzej Grabowski, Piotr Adamczyk, Witold Pyrkosz, Karol Wróblewski, Włodzimierz Press, Robert Rozmus, Włodzimierz Bednarski, Janusz Wituch, Andrzej Chudy, Janusz Zadura, Sławomir Pacek, Jan Peszek, Tomasz Sparyk, Jacek Czyż, Joanna Pach, Julia Kołakowska, Monika Pikuła, Anna Bojara, Aleksandra Buda, Miriam Aleksandrowicz, Zofia Gładyszewska, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Zielińska, Mirosława Krajewska, Katarzyna Łaska, Lidia Sadowa, Monika Węgiel, Izabela Dąbrowska, Brygida Turowska, Bożena Furczyk, Elżbieta Geartner, Agnieszka Matysiak, Agnieszka Judycka. Jeszcze w dubbingu świetni są: Joanna Kołaczkowska, Ewa Wiśniewska, Elżbieta Kępińska, Rudi Schubert, Robert Górski i Jan Frycz, jednak ci to bardzo rzadko udzielają więc trochę trudno ich zaliczyć do aktorów głosowych. Tak ogólne poza tym to mam baaardzo wielu aktorów dubbingowych których lubię, ale tych to chyba tak najbardziej.

Andrzejcoolziomek

Moimi najlepszymi aktorami dubbingowymi są ( od najlepszego) :
1. Jarosław Boberek.
2. Paweł Szczesny.
3. Wojciech Paszkowski.
4. Grzegorz Pawlak.
5. Cezary Pazura.
6. Tomasz Steciuk.
7. Cezary Kwieciński.
8. Robert Rozmus.
9. Adam Baumann.
10. Jacek Kopczyński.
11. Mirosław Zbrojewicz.
12. Zbigniew Suszyński.
13. Piotr Adamczyk.
14. Janusz Zadura.
15. Jerzy Stuhr.
16. Zbigniew Zamachowski.
17. Mariusz Leszczyński.
18. Mieczysław Morański.
19. Leszek Zduń.
20. Łukasz Nowicki.
21. Andrzej Chudy.
22. Piotr Adamczyk.
23. Stefan Knothe.
24. Marcin Hycnar.
25. Janusz Wituch.
26. Grzegorz Kwiecień.
27. Jan Peszek.
28. Sławomir Pacek.
29. Michał Żebrowski.
30. Daniel Olbrychski.
31. Mirosław Wieprzewski.
32. Włodzimierz Bednarski.
33. Jonasz Tołopiło.
34. Andrzej Blumenfeld.
35. Krzysztof Zakrzewski.
36. Wiktor Zborowski.
37. Andrzej Grabowski.
38. Jacek Mikołajczak.
39. Mariusz Czajka.
40. Tomasz Bednarek.
41. Jan Prochyra.
42. Henryk Łapiński.
43. Piotr Zelt.
44. Aleksander Bednarz.
45. Henryk Talar.
46. Włodzimierz Press.
47. Bogusław Linda ( mało dubbingował).
48. Krzysztof Dracz.
49. Marek Obertyn.
50- Artur Karczmarski.
Tych aktorów jest bardzo dużo. Jeżeli chodzi o aktorkę, to chyba Joanna Pach czy Agnieszka Kunikowska... trochę niezbyt lubię aktorki dubbingowe. Karol Wróblewski??? Pierwszy raz o nim słyszę!!! Za co go lubisz???

PRY_VAT

Zapomniałem jeszcze o Krzysztofie Draczu, Teresie Lipowskiej, Stanisławie Celińskiej, Jerzym Stuhru i o Joannie Węgrzynowskiej. A Karol Wróblewski to aktor głosowy. Podłożył m. in. głosu w Autach.

Andrzejcoolziomek

Wiem, że to aktor dubbingowy, bo wyszukałem w internecie. Lubisz go za Auta 2?

Andrzejcoolziomek

Andrzejcoolziomek! Ty o wszystkim zapominasz! xD

użytkownik usunięty
PRY_VAT

1. Leszek Zduń
2. Jan Janga Tomaszewski
3. Przemysław Nikiel
4. Zbigniew Zamachowski
5. Jarosław Boberek
6. Otar Saralidze
7. Jonasz Tołopiło
8. Miłogost Reczek
9. Zbigniew Konopka
10. Grzegorz Drojewski
12. Tomasz Marzecki
13. Adam Bauman
14. Andrzej Gawroński
15. Mieczysław Morański
16. Stanisław Brudny
17. Włodzimierz Bednarski
18. Paweł Galia
19. Paweł Szczesny
20. Tomasz Grochoczyński
21. Grzegorz Pawlak
22. Dariusz Odija
23. Krzysztof Szczerbiński
24. Jacek Mikołajczak
25. Marek Robaczewski
26. Piotr Fronczewski
27. Krzysztof Kowalewski
28. Jacek Kopczyński
29. Jarosław Domin
30. Jan Aleksandrowicz Krasko
31. Waldemar Barwiński
32. Stefan Knothe
33. Marcin Hycnar
34. Cezary Pazura
35. Włodzimierz Press
36. Przemysław Stippa
37. Ireneusz Załóg
38. Paweł Ciołkosz
39. Andrzej Chudy
40. Krzysztof Banaszyk
41. Robert Czebotar
42. Robert Tondera
43. Grzegorz Kwiecień
44. Sebastian Konrad
45. Kajetan Lewandowski
46. Beniamin Lewandowski
47. Piotr Bąk
48. Piotr Bajtlik

Zduń najgorszy!!!

użytkownik usunięty
PRY_VAT

I może jeszcze: Wojciech Szymański, Mariusz Benoit, Jerzy Dominik, Emilian Kamiński https://m.youtube.com/watch?v=yysVoCWHzUQ
, Janusz Wituch, Zbigniew Suszyński, Wojciech Paszkowski, Łukasz Lewandowski, Jan Frycz, Krzysztof Dracz, Jerzy Stuhr, Artur Dziurman, Michał Konarski, Wojciech Chorąży, Mariusz Bonaszewski, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Steciuk, Tomasz Kozłowicz, Wiktor Zborowski, Tomasz Bednarek, Grzegorz Małecki.

użytkownik usunięty
Andrzejcoolziomek

Akurat ja nie znam go z roli Palpatine'a, bo oglądałem tylko wersję z Grzegorzem Wonsem (w "Wojnach klonów") lub z lektorem.

12 prac asterixa jako Asterix w późniejszych wydaniach Panoramix o starych bajkach jak scooby doo gdzie jesteś itp nie wspomne. Ten wielki człowiek jak i jemu podobni zasiali we mnie chęć badania starszych aktorów i ich karier dzięki czemu znacznie bardziej doceniam ich wkład w naszą młodzieńczą kulturę filmową

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones