Ryszard Filipski

8,3
16 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Filipski

Dla mnie to najlepszy powojenny Aktor przez duże A! Najlepsze życzenia z okazji 70 urodzin!!! Życzę Panu filmu o jakim marzy i na jaki czeka wielu Polaków.

Franczak1963_2

pozdro.....tu rysiek ochódzki z innego forum, tam by ten nick nie pasował to mam inny...święte słowa o p. Ryszardzie

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

Guzik mnie obchodzi polityczna proweniencja Ryszarda Filipskiego! Gdyby był politykiem - polemizowałbym z Jego poglądami. Ale jest aktorem i do tego - jednym z Największych, jak (n.p.) Janusz Warnecki, Jan Kreczmar, Tadeusz Fijewski itd. więc zz Jego sztuką polemizować nie mogę.

Ryszard Filipski jest aktorem, którego się nigdy nie zapomni, jeśli się miało szczęście zobaczyć Go na ekranie wtedy, gdy sztuka aktorska jeszcze opierała się na aktorstwie, a nie na "mega-gwiazdach" rodem z oper mydlanych.

Za co szczególnie cenię Ryszarda Filipskiego? Nie, nie za rolę Hubala. Za grę w "Tylko Umarły Odpowie". Mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że od obejrzenia tego filmu, moje postrzeganie kina polskiego jest następujące: epoka przed i OD Filipskiego.

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich Użytkowników Filmweb!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones