Ryszard Filipski

8,3
16 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Filipski

Może jestem ignorantem, ale pierwszy raz w życiu słyszę o tym człowieku i jestem w szoku, że tyle ma głosów...

ZwolaK

Faktycznie jesteś ignorantem, ja się dziwię, że przy tak wielkim artyście nie ma więcej głosów. Przecież ten facet jest najlepszym aktorem w Polsce! Tylko, że właśnie ignoranci rządzą dziś kinem, więc Filipskiego nie ma!! Pozdrowienia dla wszystkich, którzy na kinie się znają!

skrzynka18

Nie ma go bo to komuch i malo kto chce z nim teraz filmy robic!!

rurabomber

Sam jesteś komuch.Filipski to wielki aktor i polski patryjota przez co atakowany był przez syjonistów (grupa Michnik,Kuroń i spółka)do których być może i ty się zaliczasz!
A że kiedyś był w partii ,niestety każdy popełnia błędy.

ZwolaK

BO TY CHŁOPIE JESTEŚ Z INNEGO POKOLENIA ZNASZ PEWNIE TYLKO BRUCA WILLISA I SHARON STONE

HODIA

Racja,racja nie każdy może go znać,ale prawie każdy może uważać go za komucha!!!.Dlaczego moi mili tak się dzieje,ponieważ komunistom zawsze nie było można dogodzić,dla nich śp.papież Jan Paweł II był niewygodny,śp ksiądz Jerzy Popiełuszko był niewygodny,wiele aktorów było dla komuchów niewygodnych.Oni chociaż znali się na kinie m.in. Gomułka,że oceniali co miało podlegać cenzurze.Nie tylko chcieli zniszczyć władzę kościelną,ale także kino.Nie zadroszczę panu Ryszardowi Filipskiemu znosić tych wszystkich szykan i bredni.Naprawdę niektórych jest mi dosłownie żal,że wymyślacie takie bzdury.Niedługo do tego dojdzie,że go będziecie nazywać zdrajcą lub banitem.Pozdrowienia dla pana Filipskiego od jego fanki.

ZwolaK

No to ciekawe, gdzie się podziało 4000 głosów, bo aktualnie ma 553.

selene_

"przypadkowo" ktoś mu skasował.

ZwolaK

Zgadza sie -jestes ignorantem ,skoro nie znasz rol Ryszarda....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones