Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
82 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds

W ten weekend ożenił się z gwiazdą serialu Plotkara, Blake Lively. Najświeższy news :D

ReBelDe_fan

Gratulację dla młodej pary ; )

ReBelDe_fan

Masz jakiś problem to samo napisałeś/as na profilu Blake

klima13

Boszzz. zaczyna się.. Nie każdy wchodzi na profil Blake i Ryana jednocześnie.. Więc sorry, ale dlaczego mam mieć problem, bo napisałam to tu i tu.. Helloooo..

ReBelDe_fan

klima13 to chyba ty masz problem co ci to przeszkadza.... ReBelDe_fan dzięki za newsa ;)

ReBelDe_fan

Ehh to najgorsza wiadomość jaką ostatnio usłyszałam:(:p

klaudia2251

za chwilę będzie rozwód

ReBelDe_fan

gości żeni się z najlepszymi laskami w Hollywood

darek_03

na podanych przykładach wiemy również, że zazwyczaj Ryan chajta się na jesień, a rozwodzi się na początku lata :D ;D

użytkownik usunięty
ReBelDe_fan

Błee, Lively wygląda jak ułomna statystka z ,, Chłopów ''. Scarlett znacznie bardziej do niego pasowała. To jakby przesiąść się z ferrari do malucha.

ReBelDe_fan

Ci w Hollywood szybko dochodza do siebie po nieudanym malzenstwie. Tylko zazdroscic.

czokled

On nie jest z Hollywood. :P

ReBelDe_fan

ku..a co za down, rozwieść się ze Scarlett....

Czarny_Lotos

zgadzam sie jak mozna zostawic kogos takiego jak Scarlett, chyba ma slabosc do blondynek ;-]

Ext_3

Przepraszam bardzo,ale ma chłopak niezły rozrzut ma od Scarlett(seksbomby,prawdziwej aktorki)do Blake aktorki jednego serialu??
Porażka

Feelclose

Wcześniej było ambitniej, bo Alanis Morissette, która z pewnością nie jest artystką pokroju Rihanny czy B. Spears. Choć co do Rihanny to osobiście lubię, ale wiadomo, że gdyby nie syntezatory byłoby fatalnie, czego brak często wychodzi na koncertach.

Feelclose

No tak, bo ślub bierze się ze względu na osiągnięcia zawodowe...

użytkownik usunięty
Goszka_

no dokładnie, więc nie rozumiem komentarzy nie których ludzi, co ma kariera i ilość filmów w których się grało do miłości i małżeństwa? jakby chciał to ożeniłby się z kimś nikomu nie znanym..

ReBelDe_fan

Coś tak czuje, ze to małżeństwo nie będzie trwało zbyt długo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones