Ryûhei Kitamura

5,8
139 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ryûhei Kitamura

Versus 2 ! WTF ?

użytkownik usunięty

Straszliwie podobał mi się Versus (2000). Ale nigdzie nie znalazłem podanego Versus 2. Napewno ktoś dobrze to zweryfikowal ten film do bazy ?

Nie wiem nic o Versus 2 (nie widzę go tez na stronie, więc chyba już usunęli), ale Kitamura niestety ogłosił, że będzie robił amerykański remake versusa. Ile jeszcze dobrych reżyserów będzie się sprzedawać hollywoodowi tylko po to, żeby dostarczyć rozrywki amerykańskim analfabetom, którzy nie potrafią obejrzeć filmu z napisami? :( Żałosne.

edkrak

O Jezu ta wiadomość mna wstrząsneła Kitamura mój ulubiony reżyser będzie robił remake. Najwidoczniej brakuje mu kasy . Wielka szkoda remaku nie obejrze.

DarkSquall

Wyjaśniło się, nowy Versus będzie serialem animowanym który powstaje w koprodukcji amerykańsko-japońskiej. Za projekty postaci odpowiada Takashi Okazaki, twórca Afro Samuraja.

użytkownik usunięty
HuntMocy

Dowiedziałem się, co to jest ten VERSUS 2 a dokładnie kupiłem oryginalne wydanie dvd z USA. To jest reżyserka wersja VERSUS 1 z dodanymi nowymi scenami nakręconymi w roku 2002-2003 no i odnowiona lekko jakość obrazu, i nazywają to ULTIMATE VERSUS aka Versus 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones