Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Nie oszukujmy się, aktor z niego przeciętny. Jego gra ogranicza się do robienia min. Filmy dzięki którym zdobył popularność (gladiator, piękny umysł) może i są dobre, ale nie są niczym więcej jak amerykańską papką. O wiele bardziej doceniam wielu europejskich aktorów, czy nawet kilku polskich, ale przez to że są mało popularni zawsze będą za amerykanami.

KopsonKrk

Gówno wiesz o aktorstwie ,i taka prawda,umniesz tylko bredzic od rzeczy. Nie znasz sie na tych sprawach i nie wypisuj mi takich bredni wiecej o nim.

Agata_Karpik

Kolejna zbuntowana nastolatka ? Książki już kupione ?

KopsonKrk

Nastolatka? Ciebie chyba pogieło..daruj sobie te wypociny psychologiczne.

Agata_Karpik

KopsonKrk napisał dobrze. Gladiator TAK reszta filmów to LIPA z nim.

rafalk13

Nastepny znawca aktorstwa sie znalazl. Moze powinniscie sie obaj zatrudnic jako krytycy filmowi,nie zarobilibyscie nawet na chleb :-D

KopsonKrk

Ja się nie oszukuje i jedyny film znim bardzo dobry to Gladiator, reszta filmów znim to strata czasu. Jak by nie Gladiator to mógł by grać w Klanie hehe.

rafalk13

Nie napisałem które filmy są z nim dobre, tylko że jest przeciętnym aktorem

KopsonKrk

Spoko ale każdy co jest ogarnięty filmowo i intelektualnie to wie który film z nim jest ok.

rafalk13

Tu nie chodzi o ogarnięcie czegoś tylko o profesjonalizm oceniania czyjegos warsztatu aktorskiego Faceci!!! I nie uwazajcie sie na alfe i omege w tej dziedzinie.

Agata_Karpik

Śmieszna jesteś jak jesteś taką profesjonalistka to nie pisz tu tylko załóż sobie niezależna stronę i tam pokaż co potrafisz.

rafalk13

To ty jesteś śmieszny bo nie odczytujesz moich komentarzy właściwie,i wmawiasz mi coś czego nie napisałam. Ale tak to juz jest zwami facetami,ze uwazacie sie niektórzy za mądzrejszych niz jesteście w rzeczywistości. Daruj sobie juz wiecej tych wypocin pseudo-psychologicznych.

Agata_Karpik

Na bank jesteś starą paną.

rafalk13

Mam nadzieje ze nie pracujesz w tym banku bo kijowy z ciebie wrózbita :-D i nie wysilaj swojej marnej psycho-analizy bo jestes zwyczajnie z niej kiepski. Nie ma sensu odgryzać mi tylko dlatego ze duma męska cie moze zabolala bo musialam choc raz trafic w sedno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rafalk13

Żałosny to jestes ty i niepotrzebnie wulgarny,intelignetna osoba potrafi sie wypowiedzieć nie uzywajać obraźliwych słow ale wy nieokrzesani faceci tak juz macie ze jak nie obrazicie kobiety to wasze ego kuleje.

KopsonKrk

od kiedy to russell jest amerykaninem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones