Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

w Londynie jak wychodzil z Harrodsa..Zatorowal mi droge jak szedlem z zakupami
sukinkot.. Kreci w anglii Les Misarebles.....

Killer_JOE

Co za gbur....
dobrze że mu tylko 6 dałem

Killer_JOE

a to ciul! musimy mu wszyscy obniżyć za to ocenę na filmwebie co najmniej o 3 pkt :D

dzudzamadza

obrazilem się na niego..nie ogladam wiecej jego filmów ;((

Killer_JOE

Jestem wstrząśnięta. Dobrze, że jeszcze go nie oceniłam; teraz dokładnie przemyślę swoją decyzję.

Killer_JOE

Matko, zmieniam o nim zdanie, ocena spada diametralnie.

Killer_JOE

jak się z tym czułeś ? ja miałem podobne zajście z pudzianem i od tamtej chwili obserwuje jak na ksw robi za "kozaka"

Killer_JOE

On tak robi cały czas przecież.

Picu

Ale to nic w porównaniu do Colina Farrella w Dublinie.

Picu

Dzieki ze jestescie ze mna... Co zrobil Farrell w Dublinie???

Killer_JOE

Powiedział w pubie, że jego była też jest z Polski. Poradziłem mu, żeby lepiej uważał na górali. W sumie to ja byłem ten gorszy.

użytkownik usunięty
Killer_JOE

Nie przesadzasz?

LOL

Killer_JOE

oni wszyscy są tacy sami, chamy i prostaki. Tyle mam do powiedzenia!

tacyssup

Czyli w "Noem" Crowe powinien grać Chama, nie Noego?

pani_karka

Dokładnie. Noe był dobrym człowiekiem, pomógł biednym zwierzątkom w kryzysowej sytuacji. Nawet sobie nie wyobrażam, aby taka niegodziwa osoba mogła grać Noego i zbeszcześcić jego postać.

tacyssup

Ale to Noe ubzdryngolił się winem, dlatego niegrzeczny Cham nabijał się z tatusia.
Noe miał jednak prawo nie wiedzieć, jak działa wino; w końcu był wynalazcą winnicy (chwała mu za to).

użytkownik usunięty
pani_karka

Co to kurde za dyskusja ? ;D

Rozważania o upadku obyczajów, począwszy od Chama, przez Russella, po Colina. Czy na odwrót.
"Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom". I dlatego wspieramy kolegę, który założył ten temat.

http://www.youtube.com/watch?v=cVj1jexGdog

Killer_JOE

Zmieniam ocenę z 10 na 1.

użytkownik usunięty
Killer_JOE

Zmieniam ocenę z 3 na 1. Nie dość, że beztaleńcie to się wyżywa na innych po rozpadzie swojego sekretnego związku z Ridleyem Scottem.

Killer_JOE

Heh, niezla prowokacja. Powinienes jeszcze dopisac, ze on mial pelne rece toreb Harrods a Ty Tesco :P

miss_russ

Raczej Sainsbury's; Tesco nie ma w pobliżu.

pani_karka

Hhahahahahah ja naprawde mialem w reku reklamowki z Sainsbury's ....hahahahah

Killer_JOE

Ha, bratnia dusza:) Też lubiłam robić tam zakupy, mają dobre herbaty.

miss_russ

kOLEZANKA MIALA RACJE CO DO MOICH REKLAMOWEK,a on poprostu czekal na kierowce.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones