Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Witam serdecznie.
Widziałem jak do tej pory 4 filmy z Crowe'm były to:
-Gladiator
-Robin Hood
-American Gangster
-Les Miserables
I w każdym z tych filmów gra jakiegoś stróża prawa bądź praworządną osobę dążącą do sprawiedliwości.
I stąd moje pytanie, czy istnieje jakiś ciekawy film z nim w roli czarnego charakteru?
Bardzo chciałbym zobaczyć jak by sobie poradził z taką rolą.
Pozdrawiam

MatthewKlapczynski

polecam "zabójcza perfekcja"," 3:10 do Yumy " i oczywiście " Romper Stomper" . a tak w ogóle to polecam " piękny umysł" i "człowiek ringu"

MatthewKlapczynski

"Piękny umysł" nie gra tam roli czarnego charakteru co prawda... No, ale obejrzenie tego filmu to mus, jeżeli chcesz zobaczyć R. Crowe'a z innej strony.

MatthewKlapczynski

Polecam "Dobry rok", "W sieci kłamstw" i "Informator" Pozostałe filmy o których wspomnieliście też są dobre. Jak na razie z tych co widziałam najgorszy to "Piętno przeszłości".

MatthewKlapczynski

w Tajemnice Los Angeles gra w pewnym sensie czarny charakter :)

ImperatorKac

Tak??? Jeżeli tam był jakikolwiek biały charakter, to był właśnie on... Jedyny uczciwy i prostolinijny. Tępawy, ale lojalny. Ja to tak widzę. Cała reszta to szkoda gadać... A film jest genialny.

użytkownik usunięty
MatthewKlapczynski

"Piękny umysł"

Crowe nie gra czarnego charakteru ale za to co tam zrobił to powinien zgarnąć wszystkie nagrody.

MatthewKlapczynski

Obejrzałem dzisiaj film "Władza"
Tam w pewnym sensie gra czarnego charaktera ;D
Oglądać !! :D

MatthewKlapczynski

A tu z kolei w drugą stronę się nie zgodzę :) Gra czarnego charaktera w każdym sensie.

MatthewKlapczynski

Myślę że 3:10 do Yumy by Cię w pewnym sensie zainteresowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones