Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe
SquareDance88

ja mu dałem 10 i nie bez powodu... gdyby były jakieś wybory filmu minionej dekady to wybrałbym gladiatora... Świetny aktor i ma nieprzeciętny akcent

Jonvs

Tajemnice Los Angeles-znakomita rola, dla mnie najlepsza, tam pokazal, ze umie grac

DonVitoCorleone

Tego jeszcze nie było mi dane oglądać, ale jak polecasz to postaram się zobaczyć

Jonvs

Tak Gladiator to jest film naprawdę niebywały. Długo pozostaje w pamięci i można ciągle ponawiać

SquareDance88

Czy nie najlepszy to bym się spierała:) ale to kwestia gustu, na pewno jeden z najlepszych. To aktor wszechstronny, w Pięknym umyśle mnie zachwycił ( o Gladiatorze już nawet nie wspomnę), w każdym filmie wciela się w inny typ człowieka i za każdym razem ta postać do niego pasuje. Niebywały talent.

SquareDance88

Nie zgadzam się:)
Z tym, że nie najlepszy aktor, bo fakt, że rola w Gladiatorze niezzapomniana i przewspaniała, ale są jeszcze inne filmy, które bez Russela były szmirami, np. Człowiek Ringu czy Piękny Umysł.
Obejrzyj te filmy, to zobaczysz jak super z niego aktor:)

wera1821

Oceniłem tylko przez pryzmat Gladiatora, ale wiem, że niedługo muszę nadrobić oglądanie filmów z nim.
Wtedy, jak będzie trzeba poprawię ocenę ;)

SquareDance88

Jeżeli oglądałeś tylko Gladiatora to polecam Ci obejrzenie Pięknego Umysłu. Będziesz miał bardzo dobrą kontrastowość postaci i kunszt aktorski Russella.

użytkownik usunięty
wera1821

Popieram

SquareDance88

Według mnie Russell Crowe to świetny aktor, nie wiem skąd te twoje wątpliwości co do Jego talentu;) A "Gladiator" to żywa legenda, nic dodać nic ująć.

użytkownik usunięty
SquareDance88

No co wy??Przecie świetny z niego aktor ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones