Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

...w tym roku miałam go okazję oglądać w kinie w ZIMOWEJ OPOWIEŚCI i NOEM -

generalnie nie należy do grona moich ulubionych aktorów - podobno ma taki to a taki to a taki charakter - ja też mam dośc specyficzny a tu nie pisze by oceniać charakter w tym momencie czy te filmy ale jego grę w nich - ZIMOWA OPOWIEŚĆ podobała mi się bardziej osobiście - dodatkowo to film z Colinem - moim akurat ulubieńcem od wielu lat,NOE w wizji reżysera nie podobał mi się ale CROWE......

w ZIMOWEJ był świetny - w NOEM dobry a ''dobry'' dobry znaczy więcej niż najlepszy - mam wrażenie,że grając tworzy takie państwo w państwie - jedna sprawa to film w jakim gra a druga osobna to jego rola - kreacja choć współgrająca z całością - jest specyficznym aktorem i jako reżyserka zaprosiłabym go do współpracy - może byłyby awantury (dwa takie charaktery) a może było by z tego coś fantastycznego bo liczą się predyspozycje i to coś co pozwala być aktorowi niezwykle pożądanym dla reżysera.....


generalnie oceniam nie ocieniając zarazem jego role w tych dwóch obrazach na poziomie - a to potrafię robić bez względu na osobiste upodobania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones