Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
76 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Moim zdaniem. Idealny kandydat na rolę białego wilka ;-) A waszym zdaniem ? Nadałby się ?

Bondman

Na Geralta to tylko Mads Mikkelsen ;3

Yagamii

Wyobraźni trochę...Czepne-liście się 1 fotki z 1 filmu i tylko Madsa Mikkelsen'a widzicie w tej roli. Ja co najmniej 3 aktorów sobie wyobrażam w tej postaci ;-)

Bondman

... A poza tym jak nawet Bagiński pojedzie do Madsa i powie że cały prawie FILMWEB chcę go jako Geralta a Mads wtedy powie "Spadaj... U was i tak wszystko zagra Karolak XD" Trzeba być gotowym na taką okoliczność.
Z zagranicznych Russel a z polskich Bukowski na przepustce.

Bondman

Tylko i wyłącznie Nicolas Cage.

darkigor

Właśnie! Aktor tysiąca i jednej roli :D

Bondman

W czasach swojej świetności (gladiator) byłby swiętny do roli Geralta, w obecnej formie najlepiej nadawałby się do zagrania Dijkstra :P

joeyy

Teraz to raczej wszystkie nasze typy upadły :-/ Bagiński robiący "Wiedźmina" powiedział że aktor grający Geralta będzie miał mniej niż 50 lat więc mój Russell i wasz Mads Mikkelsen odpada :-/ i Lubos też bo aktor ma być anglojęzyczny.

Bondman

Tez idealnie by mi pasował, znacznie bardziej niż Mikkelsen. Szkoda, ze nic z tego nie będzie. Podejrzewam, ze wezma kogoś mało znanego.

Bondman

Hmm.to może jeszcze raz by dali Żebrowskiego jest (jeszcze) przed 50-taką,juz grał Geralta i raczej się w niej sprawdził i chyba angielski zna

dj_carlos

O nie. Ja jakoś Żebrowskiego nie trawię (mimo że nie uważam go za jakiegoś tragicznego aktora) oglądałem po raz 2gi "Wiedźmina" i bardziej już mi Zamachowski jako Jaskier przypadł do gustu.... Jako Geralt to Marek Bukowski albo Marcin Dorociński a jako Jaskier Maciej Stuhr to fizycznie by odpowiadał bo blondyn i to w miarę wysoki i wg niektórych dziewczyn przystojny.

Bondman

Jaskier był brany za elfa, wiec z całą moją sympatią dla Stuhra zupełnie go nie widzę w tej roli. Z I cala sympatią dla Zamachowskiego, on w tej roli był totalna pomyłka. Jaskier ma mieć delikatna urodę, być przystojny, mieć jasne włosy i być wysoki.

ola_dracenka

Stuhr ma jasne włosy i zdaniem niektórych moich znajomych jest przystojny ;-) Ale fakt Zamachowski ni cholery nie pasował fizycznie chociaż moim zdaniem przyzwoicie zagrał ale słyszałem na jednym z nagrań ze spotkania z Sapkowskim że obsadzenie Zamachowskiego było częściowo za sprawą komiksu Bolesława Polha w którym Jaskier wyglądał tak http://www.insi.pl/images/nowy/literatura/inne/WP_20151228_07_16_02_Pro.jpg
byłaby to ponoć karykatura jakiegoś przyjaciela Polha.

Bondman

I wg mnie jest przystojny, ale nadal daleko mu do elfa ;)
Okropny ten Jaskier w komiksie.

ola_dracenka

To może sam Orlando Bloom ;-) ????

Bondman

Jestem bardzo wymagająca, Bloom kiepski był jako olf. Jak tylko znajdę idealnego Jaskra, nir omieszkam wrzucić :p

Tymczasem propozycja na Geralta:
http://m.filmweb.pl/person/Chris+Hemsworth-196396
Oczywiście z odpowiednią charakteryzacja :)

ola_dracenka

To ja dodam trochę kontrowersji ale dobrym Geraltem byłby moim zdaniem Ron Perlman :-D http://www.filmweb.pl/person/Ron+Perlman-3896 kiedyś przypominał mi Letho z gier a teraz uważam że ma czasem w spojrzeniu coś z Geralta i w dodatku jest mega męski. Przy odrobinie charakteryzacji by pasował.

Bondman

Nie za stary?

ola_dracenka

No owszem ale niestety duża część (a może nawet i całość) aktorów których widzę w roli Geralta nie ma już nawet 30tki Crowe,Perlman, Liam Neeson, Christopher Lambert,Marek Bukowski,Marcin Dorociński, Vin Disel, Jason Statham .... Więc raczej żaden z nich u Bagińskiego Geraltem nie zostanie chyba że wymyślą jak to starzejący się Geralt opowiada swoje dawne przygody ;-)

Bondman

Jeszcze ten się łapie i ma 30-tkę ale nie wiem czy Geralt powinien być aż takim wielkoludem;-) http://www.filmweb.pl/person/Jason+Momoa-140909

Bondman

Może po tym jak Russel kibicuje polskiej drużynie to udało by się go nakłonić do spalenia kilogramów i przyjęcia roli Wiedźmina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones