Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Czy chcielibyście widzieć Russella jako Wolverine i Aragorna?? Czy pasowałby do tych ról lepiej niż Mortensen i Jackmana? Ja uważam że dobrze się stało zdobrze nie przyjął propozycji zagrania w tych filmach.

Aldo_Raine

Wybaczcie błąd. Oczywiście że a nie "zdobrze" ;).

Aldo_Raine

yyy... nie sądzę... :)

Tinkerbell_88

Gdy myślimy "Aragorn" czy "Wolverine" widzimy już starego aktora, więc trudno jest dobrze odpowiedzieć na to pytanie. W ogóle nie wyobrażam go sobie w roli jednego z X-menów. Co do roli Aragorna, to sądzę, że wyglądałby w niej dobrze.

Aldo_Raine

Do Aragorna być może, aczkolwiek Mortensen nie był zły przecież. A Wolverine - mowy nie ma.

Aldo_Raine

Jako Aragorn to widzielibyśmy kogoś kto grał w znanym już filmie i nie dawałoby to takiego wrażenia jak Mortensen, którego ja osobiście nie znam z żadnego filmu prócz LOTR. Po obejrzeniu Gladiatora i Gamer'a chętnie widziałbym wersję X-Men z Russellem w roli Wolverine'a. Ciężko mi sobie wyobrazić te baczki na twarzy Crowe'a.

Aldo_Raine

nie chciałabym widzieć tego prostaka jako Aragorna! Aragorn powinien mieć szlachetne i poważne rysy a nie nalaną gębę jak Crowe, nie mówię, że Mortensen jest idealny do tej roli, ale dobrze zagrał i wczuł się w tę postać, tak, że ciężko sobie wyobrazić kogoś innego

Aldo_Raine

O nie. Oczywiście, że nie. Ani w jednej roli, ani w drugiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones