Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

3 wybitne role - rok po roku

użytkownik usunięty

- Informator (1999)
- Gladiator (2000)
- Piękny umysł (2001)

Ja jestem zafascynowana jego grą w "3:10 do Jumy".

piekny umysl z tego najlepsza. gladiator nic specjalnego. najlepsza jego rola to L.A.C.

Informator - Dobra
Gladiator- Hę? Za co ten oscar? Rola poprawna.
Piękny umysł - Jedyna świetna rola w karierze.

użytkownik usunięty
neo_angin

Gladiator - zalukaj sobie w tą listę którą zapodał Lort12345 to się dowiesz za co ten Oscar

poza tym
Crowe > Depp

Jaką listę? Tą z forum Deppa? Mnie żadną rolą oprócz w "Pięknym Umyśle" nie urzekł, a w "Gladiatorze" Phoenix był po prostu lepszy i jest prawdopodobnie też lepszym, acz niedocenionym aktorem. Wiadomo że wolę Deppa i nawet uważam go za lepszego aktora, wolę=/= uważam za lepszego aktora w gwoli ścisłości.

neo_angin

Crowe to wybitny aktor to trzeba mu przyznać. Rola w Pięknym Umyśle to niewątpliwie najlepsza rola jego życia ale w Gladiatorze czy Człowieku Ringu wypadł równie dobrze. Zapytacie dlaczego człowiek ringu... a właśnie sama nie wiem poprostu ten film do mnie przemawia :) Phoenix ahh tak jego rola w Gladiatorze to poemat na samym końcu filmu miałam problem z uczuciami do jego osoby (Kommodusa) bo było mi go strasznie szkoda takie biedne dziecko... Nie wiem czy porównywanie Deepa i Crowea to odbry pomysł bo można mieć dylemat. Obaj są świetni i utalentowani, obaj grają lepsze i gorsze role w swojej karierze i obaj zasługują na wielkie słowa uznania... Ale Crowe lepiej śpiewa i ma mega głos który doprowadza normalnie funkcjonującego człowieka do palpitacji serca... haha http://www.youtube.com/watch?v=tIzxoITH2Hg polecam...

neo_angin

L.A Confidential = oscar
potem piękny umysł i insider i to by było na tyle

Marcinekk

Już dawno widziałem "Tajemnice L.A". Mam zamiar w weekend zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones