Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

To obecnie jeden z najlepszych aktorów na świecie, charyzmatyczny potrafiący zagrać praktycznie wszystko jest bardzo wszechstronny z jednej strony gra twardziela Maximusa a z drugiej J.Nasha, przeobowiązkowego studencika.To chyba jego dwie najlepsze role, choć we wszystkich trzyma duży poziom. Crowe ma charyzmę, ma w sobie to coś co sprawia że widzimy nie russella grającego postać lecz russella będącego tą postacią.. Poza tym bronią go fakty wiekszosc filmow z jego udzialem to filmy oskarowe. Fenomenalny aktor!

bronek9012

zgadzam sie z Toba całkowicie:) uwielbiam go;)

bronek9012

Ja także się z tobą zgodzę xD
Doskonale to napisałeś ;D
Uwielbiam go :)

użytkownik usunięty
anlenka8

Russell Crowe to genialny aktor, podpisuję się. Bardzo bardzo go lubię. Jest obecnie obok Denzela Washingtona jednym z moich ulubionych .

Właśnie zauważyłem.Że w gównach to on nie gra.Przypadkowo często trafiał mi się w filmach które oglądałem z tego względu że były to dobre filmy.

bronek9012

Tak zgadzam sie! Russel zachwycil mnie w roli Gladiatora i westernie 3:10 do Yumy, bylem takze pod wrazeniem jego wyczynow w Pieknym Umysle. Kazda z tych rol byla inna, miala inny wspolczynnik trudnosci, wywiazal sie z nich wysmienicie. W kazdej roli urzekl mnie swoja "innoscia" czyli sposobem przedstawienia bohatera. Mistrz swiata:)

endrjuazkd

Russel jest genialny uwielbiam go...

bronek9012

:) dla mnie również najlepszy :)
poza tym ... very sexy ;)
tak się zastanawiam, kogo z aktorów umieścić na drugim miejscu...
Russel jest na pierwszym zdecydowanie !

bronek9012

banda dzieciaków .....
Hanksa tez lubicie ? i Deppa ?

bezimienny_2

no tesh

bronek9012

Najlepszy!!. ;D

bronek9012

Najlepszy!! ;DD

Guinever_

Zgadzam sie. jest swietny

nika_filmaniak

http://www.youtube.com/watch?v=tIzxoITH2Hg a jak on śpiewa... ten jego niski głosik mmmm magia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones