Rupert Friend

Rupert William Anthony Friend

7,5
10 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Friend

Jak ogladalam Dumę i uprzedzenie to mialam watpliwosci czy to przypadkiem nie jest Orlando:D

podgladaczka

taak, strasznie podobny do Blooma.

tylko ładniejszy :P

podgladaczka

Zgadzam się, faktycznie podobny.

Dreamerin

Właśnie weszłam tu, żeby zobaczyć czy to czasem nie Bloom i okazuje się, że nie. Zadziwiająco podobny.

Pyska

e tam :D wogóle nie podobnny :D Rupert jest narzyczonym Keiry Nightley

Matteuszz

Podobny, ale zdecydowanie zdolniejszy :-)

użytkownik usunięty
Matteuszz

Narzyczonym? A co to znaczy?

Pyska

mam dokładnie to samo :))) tez wpadłam na filmweb zeby upewnic sie ze to nie orlando mimo ze podobieństwo uderzajace :P

podgladaczka

Jak oglądałam Dume i jak oglądałam Rozpustnika za każdym razem się zastanawiałam, czy przeoczyłam Orlanda kiedy sprawdzałam kto w tych filmach występuje?
Zadziwiające podobieństwo :) Nawet kości policzkowe mają takie same.

Golden_Rose

właśnie:) ja jak oglądałam Rozpustnika zaczęłam się zastanawiać czy to nie Bloom:)

podgladaczka

Nie będę oryginalna, również miałam na 'pierwszy rzut oka' wrażenie że to Orlando :)

Joasia_3

ja prawie do konca myslalam, ze to Orli! ale nie.. bo przeciez znalam sklad filmu i tam nie bylo Orlanda :(

myslicie, ze on i Keira poznali sie na planie "Dumy i uprzedzenie"? :)

Gryzio

Gdzieś czytałam że poznali się właśnie na planie Dumy i uprzedzenia wiec to chyba prawda :)

podgladaczka

Też to zauważyłam.Jak oglądałam "Dumę i uprzedzenie"to przez kilka chwil myślałm,że to Bloom,ale Bloom jest tylko jeden:)

podgladaczka

Bloom jest jedyny w swoim rodzaju :p
ale tak czy siak koleś jest podobny xD

podgladaczka

dokładnie miałam takie smao skojarzenie jak oglądałam dume i uprzedzenie:)

podgladaczka

Ja to sie bardziej podczas Rozpustnika zastanawialam czy to przypadkiem nie Bloom... :).. Nie da sie ukryc ze sa do siebie podobni :)

podgladaczka

Nigdy bym tak nie pomyślała, gdybym nie znalazła tego tematu :D A teraz myślę, że faktycznie są trochę podobni... ^^

Arianne

będę oryginalna: tez weszłam na tą stronę żeby zobaczyc kto jest tak podobny do Blooma:D ale Bloom ma trochę łagodniejsze rysy. a Rupert jest troche odstraszający (moim zdaniem).

human4pain

a widziałaś go w Virgin Territory? (pomijając fakt że film mało ambitny.....) tam w ciemnych włosach no po prostu BARDZO podobny - ale to też tylko moje zdanie :)

podgladaczka

racja są prawie identyczni ;) tylko moje rozważania skupiły się na tym jak to mozliwe że Keira nie kręciła z Bloomem <jak sama twierdzi> a teraz jest z facetem który jest jego kopią<prawie> ? pewnie chodzi o charaktery nie mniej jednak jest to dość hmm intrygujące ;D

a co do urody obu panów uważam że każdy z nich ma coś w sobie i ciężko ich porównywać ;)

podgladaczka

dokładnie :D

sardynki

baaaaardzo podobny - głównie rysy twarzy i oczy TAK!!! JAk oglądałem ''chłopca (...)'' to mówie sobie ; Oooo Orlando Bloom tu gra !!! A po chwili : jednak nieeee ;/ :D

podgladaczka

Może trochę, ale Bloom to dla mnie taki maminsynek, męski to był chyba tylko w "Królestwie Niebieskim", za to idealnie wpasował się w Elfa :)

DagnaMara

o ja.... ja do tej chwili byłam przekonana że w numie i uprzedzeniu bloom grał xD , tak samo we chłopcu w pasiastej piżamie ;p

użytkownik usunięty
podgladaczka

widziałam go dzisiaj w Młodej Wiktorii. faktycznie podobny, te same rysy twarzy, oczy i kształt kości policzkowych:)

użytkownik usunięty

gdzie tam, nie chce mi sie wierzyc ze wy blooma w nim widzicie. Predzej bym powiedziala, ze podobny jest do Patricka Swayze, ale na pewno nie Blooma..

podgladaczka

właśnie jestem po seansie Młodej Wiktorii i też byłam pewna, że to Bloom ^^

użytkownik usunięty
podgladaczka

Bardzo podobny. W Dumie i uprzedzeniu myślałam, że to właśnie O.B.

podgladaczka

Dokładnie!

podgladaczka

Prawda!

morderca_kamerdyneroow

Też oglądasz właśnie Hitmana? Byłem przekonany, że to łysy Bloom ;)

Ja_pitole

Dokładnie:) Taki "niewyspany" Orlando:)

podgladaczka

Przez cały film zastanawiałam się gdzie ja już go widziałam. Sprawdziłam filmografię i pomyślałam, że pewnie jest podobny do jakiegoś aktora, którego znam. I wtedy trafiłam na ten komentarz :D

podgladaczka

Z Jasonen Clarke mógłby grać ojca I syna!

podgladaczka

obecnie z tym wąsem to bardziej przypomina Pete'a Gardnera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones