Rose McIver

Frances Rose McIver

7,9
3 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McIver

Zaczęłam niedawno oglądać "iZombie" i doszłam do wniosku, że McIver byłaby świetną Cirillą w nadchodzącym serialu "Wiedźmin". O ile z większością wyborów na główne postaci się zgadzam (szczególnie kibicuję joshowi Hollowayowi i Luke'owi Evansowi, aby wytypowano ich na Geralta i Jaskra), tak według mnie Chloe Grace Moretz w roli Lwiątka nie wyglądałaby tak dobrze, niż gdyby wcieliła się w nią Rose. Oczywiście, w książkach opisywano ją jako wysoką i smukła, lecz mimo wszystko to wciąż najlepsza opcja. Szczególnie z makijażem oraz włosami Liv Moore ;).
A wy co o tym sądzicie?

BloodyShadow

...a do tego jest genialną aktorką i genialnie wciela się we wszystkie swoje osobowości. Tak na marginesie (albo pod postem, którego JUŻ NIE MOŻNA ZEDYTOWAĆ).

BloodyShadow

Damn, a ja myślałem że tylko mi to przyszło do głowy ;) Z wyglądu całkiem by pasowała (jedyny problem jest taki że Rose jest trochę zbyt mało smukła), aktorsko też mi się wydaje dałaby radę. Chociaż ten cały entuzjazm pewnie wynika z tego, że mało którą aktorkę widzi się w popielato białych włosach. Wystarczyło dodać 2 do 2 i bęc - wyszła idealna Ciri ;)

BloodyShadow

Ooooo, właśnie także ostatnio pomyślałam że mogłaby zagrać Ciri :D Może nie do końca wygląda idealnie jak Ciri, ale jest do niej podobna. A aktorsko na pewno dałaby sobie radę - spójrzmy chociaż na to, że jej rola w iZombie polega nie tylko na odgrywaniu roli Liv Moore, ale także na graniu postaci których to osobowość Liv przejmuje po zjedzeniu mózgu. Wiele ról w jednej, i Rose wychodzi to mistrzowsko.

BloodyShadow

Jak ona miałaby grać Ciri, skoro ma 29 lat, a Ciri ma około 11-15?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones