Rose Leslie

Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie

7,7
10 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Leslie
Boomslang76

Dokladnie. Idealny wygląd na aktorkę, właśnie takie kobiety chcę oglądać we współczesnym kinie.

Boomslang76

Najseksowniejsza rola żeńska w całym drugim sezonie, bez odsłaniania niczego poza twarzą :)

Boomslang76

Ona jest brzydka? o.O

masquerade__

No właśnie? Bo aż tak oryginalnej urody też nie ma, żeby większość ją za taką uważała...

Hmm_Ciastko

Powiedziałabym raczej, że urodę ma przeciętną, ale na pewno nie jest brzydka.

masquerade__

Ma coś w sobie.

masquerade__

Przeciętna? Ona jest prześliczna

niezbedny

Jednak jest za chuda

niezbedny

Jak dla mnie, to właśnie takie mniejsze, bądź większe niedoskonałości są u kobiet najpiękniejsze. Wolę przeciętną dziewczynę, niż nienaturalnie doskonałą super laskę. ;D

Boomslang76

Ja od razu jak ją zobaczyłem to się zakochałem .... dobrze ok zadużyłem :P zło!!!!

Boomslang76

Nie ogarniam jej fenomenu

skyline8

nikt nie jest doskonały:-)

skyline8

Nie ogarniasz, bo jestes kobieta, my faceci postrzegamy atrakcyjnosc inaczej. Spotkalas moze kiedys faceta ktory moze nie byl super przystojny, lub nie byl swietnie ubrany, ale mialas ochote rzucic sie na niego, bo mial w sobie to cos? Tak dziala na mnie ta aktorka. Pure sex :D

onet318

Czyli chodzi o charakter ?

skyline8

Renata Beger mowi na to "ku.rwiki w oczach" ;)

onet318

Znaczy ja sama uważam ,że ona ma Ygrite ma świetna osobowość a zwłaszcza w książce tak ze nie da sie jej nie lubić , ale jak i w książce tak w rzeczywistości nie jest ładna tylko fajna , dlatego tez nie rozumiem ludzi którzy mówią ze jest piękna może dzięki temu swojemu charakterkowi jest pociągająca tak jak dr House ale zeby zaraz mówic ze jest b. przystojny (tak jak wiele lasek mówi ) to lekka przesada , tak samo jest z ta aktorka uroda to ona nie grzeszy .

skyline8

Nie to jest piękne, co jest piękne, ale co się komu podoba.
Dla mnie Ygrite jest bardziej naturalna i pociagajaca niz np: Daenerys ktorej osobiscie lekko nie znosze.

onet318

Nie no Ygritte to najlepsza postać kobieca w GOTnie liczac Aryi która jest jeszcze dzieckiem , ale jesli chodzi o konkurs urody to na pewno ona nie zajmuje pierwszego miejsca (patrząc obiektywnie ) juz Cresei jest dużo ładniejsza , nie chodzi tu o całokształt tylko o wygląd , a własnie dużo osób dopiero teraz dostrzegło jej urodę w innych filmach których gra ta aktorka to juz nie jest taka zniewalająca

skyline8

Zgadzam sie ze Cresei jest ladniejsza , ma bardziej arystokratyczne rysy twarzy, wyglada jak urodzona krolowa, czego nie mozna powiedziec o np: Daenerys...
Poza tym w filmie trudno cos wiecej powiedziec o Ygritte bo nosi caly czas futra,
moze to tak dziala na facetow, co zakryte bardziej stymuluje niz to odkryte ;)
ale domyslam sie ze nie bedzie scen milosnych z Johnem Snow.

onet318

Oj, futra też zrzuca:D...

onet318

Boomslang76

lepiej nie można było tego ująć :)

Boomslang76

Prawdziwa szkocka hottie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones