Rosario Dawson

Rosario Isabel Dawson

7,4
23 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosario Dawson

Czy nie pojawiła się na okładce książki Mario Vargasa Llosy, czy mi się zdaje??

Rinoa_Sin

jestem przekonana, że to była własnie ona..!!!!!:)))...i to ciekawe, bo dziewczynka nie była afrykanką..a mimo tego bohaterkę utozsamian własnie z Rosario, a nie z jakąs chilijeczką..:))

Rinoa_Sin

tak, na okladce ksiazki jest Rosario! na 200% :)

bassmatt

Właśnie kończę książkę i miałbym ochotę na film na jej podstawie...Rosario Dawson rzeczywiście pasowała by jako niegrzeczna dziewczynka ,ktoś według Was jeszcze?
Do roli Ricarda odmłodzony komputerowo Jeremy Irons...to mógłby być hicior;)

baszarteg

No tak ,któż w dzisiejszych czasach czyta książki...;)

baszarteg

tak, to chyba ona, ale czytając książkę wciąż przed oczami miałam Freidę Pinto, nie wiem czemu, nawet jej nie lubię. ;d po prostu wydaje mi się idealna do tej roli. co do Ricarda, nie mam kompletnie pomysłu kto mógłby go zagrać, niestety.

Rinoa_Sin

Właściwie to sama nie jestem pewna czy to ona jest na okładce...;] Ale gdy czytałam książkę to właśnie tak wyobrażałam sobie 'niegrzeczną dziewczynką' :) Mam nadzieje, że powstanie kiedyś film na podstawie tej poruszającej książki...

ewa1292

również wydaje mi się, że to jest ona, podobieństwo jest uderzające, ale szukając jakiejś wzmianki w jej biografii niczego konkretnego nie znalazłam ;) a co do książki to jest to, moim skromnym zdaniem, najlepsza książka o prawdziwej miłości jaką kiedykolwiek przeczytałam! jeśli kiedykolwiek pojawi się film to do roli Ricarda proponowałabym Javiera Bardema, a do roli niegrzecznej dziewczynki Penelope Cruz lub Monice Bellucci, ponieważ tylko te aktorki przychodzą mi do głowy, jeśli chodzi o sprostanie zarówno wyglądowi jak i osobowości bohaterki, potrzeba bardzo dobrych aktorów, by poprawnie ukazać sens powieści ;)

Rinoa_Sin

Jestem na 100% przekonany, że widziałem w jakimś filmie scenę wyrwaną z tej książki. Chodzi mi o seks Richardita z 'niegrzeczną dziewczynką' w Japonii w domu Fukudy. Moment, kiedy główny bohater zauważa w rogu pokoju gospodarza domu. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jaki to był film?

Rinoa_Sin

nie zdaje Ci się :)

Rinoa_Sin

tak, to ona :) można zobaczyć to zdjęcie na stronie fotografa, Williama Coupon, w zakładce People-->Creative :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones