Ronit Elkabetz

8,6
283 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronit Elkabetz

Jak do tej pory, Ronit Elkabetz zagrała w 21 filmach. Każdy z nich został uznany za co najmniej "niezły" (patrz: IMDB, rotten tomatoes, FW). Które jej role (!) uważacie za absolutnie najlepsze? Kiedy, swoją grą, zachwyciła Was najbardziej?

Jeśli miałabym stworzyć swój prywatny TOP, wyglądałby w sposób następujący:
1. Dina ("Przyjeżdża orkiestra")
2. Judith ("Ślub mimo woli")
3. Ruthie ("Or")
4. Judith ("Dziewczyna z pociągu")
5. Miri ("Potop")
6. Matka ("Zion i jego brat")

Zachęcam Was do podzielenia się swoimi typami!

magmos

1. Vivianne
GETT & Wziąć sobie żonę
2. Dina - zakochałam się w niej w tym filmie, totalnie!
3. Ruthie - Or - dziewczyna grająca Or gra też w ZION, polecam, kolejna piękna utalentowana kobieta z pięknym głosem.

mam problem z znalezieniem Potopu i Zionu. Udało Ci się znaleźć je w sieci?

Osobiście piszę się oczywiście na angielską wersję napisów, nie liczę na polskie :)

PaniChajes

PS. CHodziło mi o Zero motivation nie ZION :P

PaniChajes

Ten post zobaczyłam dopiero po napisaniu odp. na poprzedni (kochany filmweb <3)
http://5.157.80.91/zero-motivation-2014-dvdrip-xvid-eliran-gozlan-2014-t10057104 .html
http://torrentbutler.eu/261825-zero-motivation

PaniChajes

Zarówno POTOP, jak i ZION... dostępne są na gryzoniu - w dodatku, z polskim lektorem ;-) Wystarczy wpisać tytuł + rok w chomikową wyszukiwarkę.

magmos

Pora odświeżyć listę:

1. Dina - Przyjeżdża orkiestra
2. Judith - Ślub mimo woli
3. Ruthie - Or
4. Judith - Dziewczyna z pociągu
5. Viviane Amsalem - Viviane chce się rozwieść
6. Viviane - Shiva
7. Viviane - Wziąć sobie żonę
8. Miri Roshko - Potop
9. Osnat - Jaffa
10. Matka - Zion i jego brat
11. Judith - Cendres et sang

magmos

rzucasz mi wyzwanie! Do końca tygodnia postaram się zobaczyć pozostałe filmy :)
Wreszcie uzupełniłam trylogię o Shivę.
Ależ jestem głodna jej gry aktorskiej, totalnie mi zdetronizowała moje dotychczasowe ulubienice! :)

PaniChajes

Aż nie mogę uwierzyć, że wreszcie znalazł się na tym (kilkumilionowym) portalu ktoś, kto podziela moje zainteresowanie tą aktorką! ;)

magmos

"maaaam tak samooo jak Tyyyyyyii" :)
walczę tylko z koniecznością oglądania gryzoniowych wersji z lektorem, brrrr

ale powoli powoli coś rusza :)

PaniChajes

a jeżeli jesteś ze stolicy to w Muranowie 8-10 festiwal filmowy Żydowskie Motywy :) Gett grają w sobotę o 21, wjazd na wszystkie seanse za fri

PaniChajes

Gdybym wiedziała kilka dni wcześniej! Teraz już nie dam rady się przeteleportować... Tak czy inaczej, dzięki za info!

magmos

Ja również jestem zachwycona jej grą aktorską. Właśnie jestem po seansie Viviane... Ona ma w sobie coś magicznego. Cieszę się,że jest nas więcej

deemi23

3 to już tłum! :D

magmos

Zapisujè się jako czwarta, choć na razie znam tylko jej rolę w Orkiestrze, ale wlasnie nagrałam trylogię z Viviane i przestudiowałam filmografię, bo mnie zafascynowała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones