Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

Denerwuje mnie to, że u nas w Europie nie może się urodzić taki piłkarz. Czemu u nas nie takich talentów a jak są, to tylko sezonowi. Ronaldinho Gaucho jest piłkarzem kompletny, ale nie lubie jak strzela bramki i cieszy tą małpowatą mordę - to chyba nazywa się zazdrość.

opoz

widziales copa del rey? to w porownaniu do mistrzostw europy to wyzsza klasa (tam gra po prostu cieszy oko, polowa bramek padla chyba z za 16, pieknych bramek. Nie to co u nas (rabanina po godzinach) rownie dobrze mozna zobaczyc koncowy wynik, dlatego ciesze sie ze tylu poludniowoamerykancow gra w europejskich klubach :)

Rudolf_2

Najbardziej pamiętam bramę strzeloną z wolnego dla Seamana i przyjęcie plecami :-)

opoz

Ronaldinho po prostu cieszy się grą. Nie zachowuje się tak, jak np. spedalony włoch (NIECIERPIĘ WŁOCHÓW- TO PIŁKARSKIE PROSTYTUTKI!!!!!). Jego gra po prostu cieszy oko, ta jego magia na boisku, to jest to!! Zawsze jak widzę jak on gra mam wrażenie, że nie gra on w klubie, w którym każdy mecz to wielka kasa, tylko z kolegami po szkole na zwykłym boisku. Pozdrawiam wszystkich jego fanów:)


!!!!BARCELONA MISTRZ!!!!

orson

"Denerwuje mnie to, że u nas w Europie nie może się urodzić taki piłkarz."- Urodził się taki 21 lat temu w Portugali, a nazywa się Cristiano Ronaldo. Jak dla mnie pan Ronaldinho powinien uważać na zęby, bo pan Cristiano może mu je wybić piłką =). A tak w ogóle to uważam, iż Ricardo Kaka jest lepszy od Gaucho.

tyler_4

piękny sen.zakompleksionego gimnazjalisty .. :)
a tu pobudka,sprawdzian z matematyki i lakowanie zębów a Cristiano taki dzisiaj nieuczesany...

orson

ja nie lubie brazylijczyków (prócz pele i paru innych) ale ronaldinio czy jak sie to pisze , wraz z ronaldo to przereklamowany bubel... a ich gra to tez totalne dno ... zero wyobraźni... a prostytutka to moze synonim ciebie :) włosi the best ... barca (---dno :+)

orson

ja nie lubie brazylijczyków (prócz pele i paru innych) ale ronaldinio czy jak sie to pisze , wraz z ronaldo to przereklamowany bubel... a ich gra to tez totalne dno ... zero wyobraźni... a prostytutka to moze synonim ciebie :) włosi the best ... barca (---dno :+)

opoz

a ja uwazam ze RONALDINHO jest jednym z naj na swiecie...uwielbiam ta jego radosc z gry..zabawe..on sie tym cieszy..zachowuje sie jakby nie gral dla pieniedzy tylko dlatego ze to kocha!!...to jest klasa!!

BARCA BARCA BARCA

opoz

zapewne "opoz" nie lubi ronaldinho bo w jego ukochanej pogonii nie ma tak dobrego zawodnika:D, A ten debil pod pseudonimem "orson" powinien zobaczyć znaczenie słowa PROSTYTUTKA

Drunk

Debilem nie jestem, zapewniam cię. Słowo "prostytutka" wybitnie kojarzy mi się z całą reprezentacją Włoch i od teraz z tobą. Hahaha. Nie lubię Włochów, bo grają beznadziejny futbol, bardzo często udają faule, a przy tym często zachowują się bardzo niesportowo. Przypominają raczej modeli niż prawdziwych piłkarzy, którzy cieszą się grą.

orson

jednak mimo swego wieku(18) nadal nie wiesz co oznacza to słowo:D

orson

Taa na pewno.Kretyn.-orson

Drunk

A powiedz mi w jakim klubie jest taki piłkarz jak Ronaldinho? Bóg przyjmnie Cię do nieba, bo bystrość jako grzech jest u Ciebie obcy.

opoz

Do Drunka:

Po 1. Nazwy własne nie piszemy w cudzysłowie (opoz)
Po 2. Nazwy własne piszemy ZAWSZE dużą literą! (Pogoń; opoz piszemy z małej, bo jest tak wyłącznie na życzenie usera - choć powinno być inaczej)

I kto tu wyszedł na debila - popracuj nad sobą chłopaku i powiedz mamie, żeby już Ci nie zakładała pieluchy.

szmugller

Oczywiście orson również piszemy bez cudzysłowia i też powinno pisać się z dużej litery ale jak już wspomniałem, jest to tylko na życzenie użytkownika.

szmugller

powinieneś wsadzić se łeb w imadło, nie wiem czy zrozumiesz tę przenośnię, a ten cytat "powiedz mamie, żeby już Ci nie zakładała pieluchy" pokazuje jak mało jesteś inteligętny

opoz

szmugller ... ni mo słuw kture mogął cie opisać (szok)

kzyss

Jan Miodek by Cię zamordował.

szmugller

wy wszyscy jesteście jacyś dziwni, a kto to jest miodek hahaha

opoz

Urodził się. A nazywa się Therry Henry. Jest jeszcze Wayne Rooney, który w wieku Ronaldinho będzie lepszy od niego. Pozatym w przeszłości było wielu lepszych graczy z Europy od Ronaldinho.

Kung_Fu_Master

no co Wy, ale mamy za to ich: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=272 [forum.gazeta.pl/forum/7...]

opoz

zal mi Ciebie!
sam masz malpowata morde, skoro tylko od takich potrafisz wyzywac innych!
a ja Ci powiem tak -- Ronaldhinio nie doysc, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata, ze jego gra to nie tylko zawod, czy obowiazek, ale milosc, ktora potrafi zobaczyc najwiekszy nawet ignorant jak Ty chociazby, ze sposob w jaki obchodzi sie z pilka, mozna porownac do matki kolyszacej swego maluszka w ramionach to jeszcze jest jednym z NAJPRZYSTOJNIEJSZYCH PIŁKARZY, a jego usmiech jest tak cudownie szczery i zniewalajacy, ze brak slow!
proste, elo!

Groszuuua

"NAJPRZYSTOJNIEJSZYCH PIŁKARZY, a jego usmiech jest tak cudownie szczery i zniewalajacy, ze brak slow!
proste, elo!"

Oświadcz mu się.

opoz

jak jesteś w czymś kiepski, to ludzi ci to wybaczą, ale jak jestem w czymś wybitny to prawie nikt Ci tego nie wybaczy
to jest właśnie Polska nasza

a co do małpowatej mordy - głupoty gadasz, słodziutki jest ;P

LeiA

A jak jest ktoś kiepski, ale dzielnie walczy, to ludzie go olewają a jak zdobędzie wyniki, to zaraz "niedzielni" fani zlatują się do niego, jak muchy do g... - "to jest właśnie Polska nasza".

Ostatnio przeczytałem fajną myśl: "Rodzisz się jako oryginał - nie umieraj jako kopia".

opoz

drogi opozie ;]
kobieta nie oswiadcza sie mezczyznie przynajmniej w moim mniemaniu ;)
druga rzecz - jezeli ktos jest kiepski, ale pracuje i bardzo mu na tym zalezy, stara sie to jego wysilki na pewno nie pojda na marne, a jego trening oplaci sie i w koncu osiagnie to co sobie wymarzy.
jak to mowia trening czyni mistrza, ale druga strona medalu jest taka, ze jak ktos jest dobry, ale nie potrafi tego wykorzystac i marnuje swoj talent to nic i tak z niego nie bedzie.
prosta sprawa - cwiczyc, ciwczyc i jeszcze raz cwiczyc.

Groszuuua

Z przyjemnością się pod tym podpisuje.

opoz

...a nazwanie mojej mordy "małpiatą" jakoś zdzierżę ;)

opoz

ronaldinho przystojny!?
lecę kupić okulary!

veritaserum

Hłe, hłe w Europie nie ma dobrych piłkarzy, dobre sobie. W Europie narodziła się jedna z największych gwiazd, już uznany za żywą legendę - Alex Del Piero. Niech mi kto powie że on nie ma techniki.
Zapraszam do siebie na bloga

veritaserum

Hłe, hłe w Europie nie ma dobrych piłkarzy, dobre sobie. W Europie narodziła się jedna z największych gwiazd, już uznany za żywą legendę - Alex Del Piero. Niech mi kto powie że on nie ma techniki.
Zapraszam do siebie na bloga

veritaserum

Hłe, hłe w Europie nie ma dobrych piłkarzy, dobre sobie. W Europie narodziła się jedna z największych gwiazd, już uznany za żywą legendę - Alex Del Piero. Niech mi kto powie że on nie ma techniki.
Zapraszam do siebie na bloga

opoz

Mam takie samo zdanie jak Ty! On gdy gra to się tą grą nie cieszy tylko gra aby wygrać i zarobić kasiorę!

Cobra

Był kiedyś Johan Cruyff z Holandii. Zajebisty piłkarz, chyba najlepszy jaki sie mógł urodzić w Europie.. W latach 70 wymiatał lepiej niż jaka kolwiek gwiazda w dzisiejszym footbolu. Ale miał też bardziej skomplikkowany drybling od Ronaldinho, opierało sie to na technicznym spowalnianiu i przyśpieszaniu też lubił sie bawić w te gierki

opoz

Za swoich czasów to był najfspanialszy piłkarz na świecie. Minusem jednak u niego jest to, że szybko stracił formę. Lampard jak był w jego wieku to jeszcze grał spoko i nadal gra naprawdę dobrze. Oczywiście nie może równać się z grą Ronaldinho, ale dłużej wytrzymuje gre. Ronaldinho dał z siebie wszystko i wyczerpały mu się w końcu baterie. Lampard dał z siebie 1/4 i nadal może grać, a na świecie jest znany i lubiany.

pio73

George Best się też rozpił! Rozćpa się nie jeden jeszcze! Akcie najlepsze będą oglądaż za 497 lat nawet!

nerdus_geecus

Kurcze. Miło wrócić tu po tych 8 latach. W moim klubie (w mojej miejscowości) gra Dawid Janczyk. Wielki talent polskiej Piłki, ale kto o nim będzie pamiętać, jeśli skończył się w wieku młodziaka? 

Swoją drogą to tak średnio grał, ale Korona Wilkowice wygrała 2:0 i tak.

nerdus_geecus

Swoją drogą to niby taki wielki piłkarz, a statystyki nie potwierdzają tego. 

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones