Romain Duris

7,5
3 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romain Duris

Mam ochotę obejrzeć z nim jakiś film, widziałam pare zwiastunów, ale jakos nie umiem się zdecydować. Mam wrażenie ze gra w samych dziwnych (?) filmach. Doradzcie !

izabela_cieckiewicz

Gra w takich nieco miałkich komediach romantycznych raz na jakiś czas. Jest tam ok, po prostu nie jest to wybitne kino. "Smak życia", "Wspaniała", "Heartbreaker", "Rozwód po francusku". Po drugiej stronie gra w raczej przygnębiających, refleksyjnych opowieściach, więc może takie miałaś na myśli. Jednak są to już lepsze filmy, same w sobie. "Exils", "W rytmie serca", "Zagubieni w miłości" czy mniej znane (i niesłusznie) "Dans Paris". "Nowa dziewczyna" ma również taką lekko "dziwną" fabułę, ale to już raczej lekkie kino. Zupełnie nietypowa formalnie jest "Dziewczyna z lilią". Ogólnie dobrze się go ogląda na ekranie, ma charyzmę;)

izabela_cieckiewicz

Szukam filmu w ktorym jakas dziewczyna zostaje ranna (nie wiem czy postrzelona czy cos w tym stylu) i jakis mezczyzna ją znalazl i wzial do domu. Pozniej obudzila sie, na poczatku przestraszona gdzie jest itp...Okazuje sie ze ten mezczyzna spodobal sie tej dziewczynie i idą gdzies w podroz ( tylko to pamietam, proszę o szybką odpowiedz. Bardzo mi zalezy na tym filmie :( ) Gatunek podejrzewam Thriller, romantyk

izabela_cieckiewicz

Wszystkie pieniądze świata

izabela_cieckiewicz

https://www.youtube.com/watch?v=RBxK3CcOQD8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones