Rodrigo Santoro

Rodrigo Junqueira dos Reis Santoro

7,2
9 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rodrigo Santoro

podobno ma zagrać w Loście w trzecim sezonie... hmmm... nie znam go z filmów, także ciekawi mnie czy umie grać ;)

Kapi_Aleks

ja go widziałam w Love Actually. Nic specjalnego tam nie pokazał , ale moze to dlatego ze nie miał zbyt duzego pola popisu. Zobaczymy jak wypadnie w LOST

Kapi_Aleks

Ja też widziałam go w "To właśnie miłość". Szkoda, że miał tam taką niewielką rolę... może będzie miał szansę bardziej się pokazać w "Lost".

Kapi_Aleks

no jak to większość aktorów przystojny ale czy świetnie gra ja akurat widziałam jeden film z jego udziałem ( prócz docinków w Lost) W cieniu słońca bardzo fajny i jego gra aktorska mnie zaskoczyła bo pokazała się z naprawdę dobrej strony.
pozdrawiam

sea

rowniez widzialam ten film! zaczepisty! a rodriga bardzo lubie ;)

marti_16

pwszem, Rodrigo jest w Zagubionych ale nie gra wiekszej role - jest jednym z rozbitkow ktory czasem pojawi sie w tle albo cos powie

marteczKa_2

dzisiaj rodrigo mial prawie caly odcinek dla siebie :)

marteczKa_2

no fuck.a ja nie ogladałam.jak ktoś ogladał do przodu to niech napisze kiedy będzie ;]

july7_2

Witam. Właśnie obejrzałem "300", wszedłem na Filmweb, żeby poczytać coś o aktorach no i mnie wcięło - czytam, że Xerxez ("300") gra ponoć w Lost. Patrze na gościa ..... i owszem gra :). Cały odcinek 3x14 (nawiasem mówiąc moim zdaniem najlepszy po 3x06) opowiada pewną historię (nie związaną z kluczowymi wątkami serialu), która jest fantastycznie wpleciona w całość wydarzeń począwszy od katastrofy lotu 815. Retrospekcje z wyspy są zrobione tak jakby scenarzyści wiedzieli od pierwszego odcinka, że powstanie coś takiego jak 14 odcinek 3 serii .... i to z jakim finałem :). Pozdro 4 all

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones