Robin WrightV

Robin Virginia Gayle Wright

8,0
36 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Wright

Powiem szczerze, że przeoczyłem fakt, że ona "gra" w tym filmie i ... poznałem ją dopiero w drugiej połowie filmu! Dlaczego tej pięknej kobiecie sprawili w komputerze taką końską szczękę?
I jeszcze jedno - czy to ona rzeczywiście śpiewała piosenkę "A Hero Comes Home"? Wg mnie utwór ten zasługuje przynajmniej na nominację do Oscara.

snoopy

Tak, to ona śpiewa tę piosenkę - mam soundtrack, szkoda tylko, że tak krótko ona trwa, bo 1.09 min. Jest druga wersją "Hero comes home" śpiewana przez Idinę Menzel (bo to chyba jej muzyka), ale jest to mówiąc delikatnie inna piosenka.

snoopy

"Powiem szczerze, że przeoczyłem fakt, że ona "gra" w tym filmie"
pytanko - czemu "gra" wrzuciles w cudzysłów? sorry, że się czepiam ale ostatnio ciągle widzę, że ludzie jak nie wiedza jak sie wyrazic wrzucaja w cudzyslow, tyle, że tu nawet takiej sytuacji nie ma. chyba, że chcesz ją obrazić, sugerujac, że nie umie grać.

mnjhau

Cudzysłów dałem ze względu na to, że jest to film animowany. Trudno nazwać te animowane komputerowo postaci za pełnowymiarową rolę. Poza tym ona jest tam niemal nie do poznania. A samą Robin bardzo lubię i nie mam nic przeciwko jej grze. Żałuję wręcz, że nie pojawia się częściej na ekranie i w ciekawszych rolach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones