Robin WrightV

Robin Virginia Gayle Wright

8,0
35 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Wright

Krótkie włosy dodają jej charakteru i idealnie pasują do roli w House of Cards. Z długimi włosami
wygląda jak jedna z wielu. W krótkich włosach jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna, z klasą.

Mikasa08

zgadzam się!!!

justa_pol

Ja również

Mikasa08

charakteru? nic podobnego, to typowe zagranie. Silna, wyrachowana bitch zwykle stara się kopiować męskie cechy. Mało oryginalne, bo obecnie większość starszych kobiet ścina włosy. Mi się to nie podoba.

clavier

Dziwne określenie 'kopiować męski cechy'. Czy dojrzała samoświadoma kobieta nie może mieć po prostu cech przypisywanych mężczyznom bez bycia oskarżaną o chęć udawania faceta? Czy kobiety muszą być słodkie, subtelne itd., czyli 'kobiece'?
Sądzę, że właśnie tą fryzurą Robin Wright chce pokazać, że z dziewczęcością nie ma już za dużo wspólnego i chce zwrócić uwagę na na elegancję.

n4n4

Skąd, wcale nie muszą być słodkie i myśleć tylko o lakierze do paznokci. Przeciwnie, mają przecież mózgi, wiedzę i doświadczenie życiowe wcale nie gorsze niż faceci.
Ale krótkie fryzury są wpisane w wiek, jak jakieś oczepiny. Rozejrzyj się i poobserwuj. Zaś typowa elegancja musi być koniecznie chuda, chłodna i krótko ostrzyżona. Ja jednak wolę różnorodność.

clavier

Ach, chyba, że w ten sposób. Masz dużo racji odnośnie kanonu elegancji, chociaż zazwyczaj te krótkie fryzury nadchodzące z wiekiem wynikają ze zmniejszonego zainteresowania wyglądem.

n4n4

coż co do fryzur, ja na przykład wolę włosy krótsze, np takie do ramion czy jeszcze krótsze. Te jakie ma obecnie Robin Wright też mi się podobają, ale wielu nie pasują tak włosy, ona jednak wygląda w nich niesamowicie :D

clavier

A ja się z Tobą zgadzam. Są aktorki którym krótkie włosy pasują bardziej niż długie - Michelle Williams, Halle Berry. Ale akurat jej ta fryzura dodała lat i właśnie podkreśliła ostre rysy twarzy.

Mikasa08

racja!

Mikasa08

Zgadzam się :D ona jest tym typem, gdzie lepiej jej w krótkich ; D :)

Mikasa08

Ja również się zgadzam. Robin jest jedną z nielicznych kobiet, które moim zdaniem lepiej wyglądają w krótkich włosach, niż w długich.

Mikasa08

Tak jest!

Mikasa08

A ja jestem zupełnie odmiennego zdania. Zawsze kojarzyłam Ją jako piękną blondynkę z długimi włosami i gdy nagle zobaczyłam Ją w "House of Cards" czar prysł! Strasznie zaczęła mi przypominać męską Ellen DeGeners albo naszą Panią Prezydentową Agatę Dudę. Dodatkowo ta fryzura dodała Jej lat i strasznie podkreśliła ostre rysy twarzy (których wcześniej nie dostrzegałam). Całe szczęście że wróciła do długich włosów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones