Robin Lord Taylor

8,7
5 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Lord Taylor

Pingwn, serio?

użytkownik usunięty

Ten pan juz chyba bardziej nadawalby sie na Jokera w serialu...

Ten gość to prawdziwy Pingwin. Gdzie on się chował? Nie mam pojęcia, ale lepszego gościa nie mogli wybrać.

Bartonson12

Jak tylko go zobaczyłem w serialu nawet nie musieli go przedstawiać...od razu na myśl cisnęło się Pingwin - oby udźwignął ciężar postaci jaką przyszło mu zagrać i by scenarzyści tej postaci nie spaprali...

Bartonson12

jest zajebisty :)

Norkos

zgadzam się pasuje do tej roli i zajebiscie gra

Bartonson12

GENIALNY!!!
Widziałem tylko jeden odcinek Gotham i to wszystko co widziałem z gościem, ale już stałem się jego wielkim fanem! :-)

PS: Żeby tylko nie było jak z Ledgerem....

hakerix

Koleś jest idealny do tej roli! Dzięki niemu serial ma od razu jedną gwiazdkę więcej :D

Jak oglądałem zwiastun to myślałem, że właśnie Jokera zagra.

rafus20l

Faktycznie, na pierwszy rzut oka bardziej nasuwa się Joker, ale po pilocie mogę z czystym sumieniem napisać, że doskonale poradził sobie z rolą młodego Pingwina jednocześnie zachowując wierność pierwowzorowi i nie małpując DeVito, w mojej opinii zostawił całą obsadę w tyle.

Rinoa_Sin

Lepiej tego nie mogłam ująć. Pozostaje mieć nadzieję, że utrzyma ten poziom do końca, bo wystartował fantastycznie.

Z wyrazami szacunku
Kazik

najlepszy!
so shutta f*ck up.

donzamerro

tylko troche z wysoki jak na pingwina ;p

Tupac4ever

ma 168 cm wzrostu, więc niekoniecznie ;)

Tupac4ever

Wydaje się wysoki bo jest bardzo chudy. Gdyby go pogrubili to by bardziej było widać jaki jest niski

użytkownik usunięty

Świetny, rozumiem że pisałaś to przed zobaczeniem serialu?

użytkownik usunięty

Fakt :)

Moim zdaniem świetnie daje rade, do tego nie trzeba go specjalnie charakteryzować.

Podejrzewam że równie świetnie zagrałby też Jokera, no ale jako Pingwin - REWELACJA! Jak nigdy nie przepadałem za tą postacią, tak w serialu jest moim zdaniem najlepsza.

mesnut

a czy w tym serialu pojawi się Joker? Dopiero zaczęłam to oglądać, więc..... :3

emmeline37

raczej nie no bo jokera "stworzył" nieumyślnie batman...

mesnut

Ale postać Czerwonego Kaptura mogła by się pojawić :P

Lares91

Jak najbardziej, tym bardziej że tą postać odgrywało wielu kryminalistów. :)

mesnut

Postać Jokera już się w serialu pojawia. Nawet w pierwszym odcinku S02 za sprawą Cameron'a Monaghan'a.

świetny, na tą chwilę najbardziej wyrazista postać w serialu

Pingwin w jego wykonaniu ratuje ten serial.

popielica

Dokładnie. O dziwo, Pingwin miał być otyłym, niskim gościem, ale jak zobaczyłam Robina jako Pingwina to już inaczej nie wyobrażam sobie tej postaci...

popielica

ratuje ten serial? to po co oglądać serial, który ci się nie podoba, nie rozumiem. :)

InuSama

Dla Pingwina :)

popielica

ale gotham to nie tylko pingwin xD

popielica

Nie ma co przesadzać, serial i tak jako całość jest genialny! Oswald owszem gra pierwsze skrzypce, to jednak uważam, że serial warto oglądać, bo jest po prostu świetny. Każdy z bohaterów na swój sposób jest genialny, ale w jednym mogę się zgodzić - pierwszy sezon należy do Pingwina. Drugi prawdopodobnie do Nygmy. :)

InuSama

Może inaczej - szczerze, miałam wygórowane oczekiwania względem "Gotham" ;) Myślałam, że inne postacie będą równie mocno zarysowane. Teraz nadzieja tylko w Pingwinie i być może Enigmie (chociaż i Falcone...). Fish- przerysowana, Gordon - nudny, młody Batman - ....no słabo, Selina - ujdzie...serio, spodziewałam się czegoś mocniejszego. Oglądać będę, bo uwielbiam "Batmana", ale jak dla mnie Robin Taylor nr 1

creepy

Ja tam nigdy nie jestem wybredna do rzeczy, które oglądam, jeżeli coś nie jest idealne to oglądając to mam jeszcze swoją wybujałą wyobraźnie i może dzięki tej wyobraźni tak nie przywiązuje do tego wagi. No i jeżeli coś bardzo lubię, to może nie być super a i tak obejrzę, pogram czy przeczytam. XD Ale faktycznie z tych wszystkich postaci, które są w serialu najbardziej wyrazisty jest właśnie Pingwin. Ciekawe jak to się rozkręci, może z czasem inne postacie również nabiorą tej wyrazistości. Jak dla mnie Alfred i młody Bruce też nie są najgorszymi postaciami. Selina czasem jest zabawna. XD

InuSama

Alfred nierówny jest...czasem wymiata, a czasem...no słabo ;) Fisz pewnie niedługo zginie. Selinę pewnie rozwiną, bo ma coraz więcej czasu w serialu- z resztą jak Ivy. A Brusik...no to chyba będzie porażka...
Pingwin, Falcone, Selina, Ivy i tyle :) no może SPOILER w Arkham Gordon też dał radę i Harvey z Pingwinem ;)


Byle jak najmniej Barbary...

creepy

No i nie ma co gadać, Pingwin najlepiej rozpisany.
Młody chłopak, którym wszyscy pomiatają będzie w końcu prawie władcą Gotham :)

creepy

W sumie masz racje, chociaż tak jak napisałam wyżej... jakoś nie jestem wybredna i nigdy się nie czepiam xD nie wiem czemu, tak już mam, chyba, że coś jest kompletnym dnem. ^ ^ Serial się rozkręca i to mi się podoba xD Gordon coraz fajniej. Jakoś lubie tego jego partnera, fajny charakter ma ta postać, zawsze mnie rozśmiesza w jakiś dziwny sposób swoim stylem bycia xD w tym nowym odcinku jeszcze Ivy mnie rozwaliła tą akcją z telefonem. Mam nadzieję, że w późniejszych odcinkach/sezonach będzie trochę więcej Bruce'a :3

popielica

Mi się serial podoba i podobałby się nawet bez Pingwina. Chociaż nie powiem, koleś jest świetny.

Ringoo

No dokładnie xD

InuSama

Ja się jaram wszystkim co komiksowe, więc to mógłby być najgorszy chłam i wydaje mi się, że by mi się podobało. No obiektywna to ja nie jestem ;P

Ringoo

Komiksowe, nie komiksowe. Serial się rozkręca i jest okej ;p Mnie osobiście wciągnął, zwłaszcza, że oglądałam odcinek za odcinkiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones