Roberto Benigni

Roberto Remigio Benigni

9,0
10 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roberto Benigni

PIERWSZY:
Pamiętam tyle - oglądałem ten film ok. roku 93, grupa ludzi odkryła coś jakby grobowiec. Jedna
z osób ubrudziła sobie przy tym rękę jakąś zieloną mazią przy jego otwieraniu. Potem temu
facetowi zaczęła ta ręka gnić od palców coraz wyżej i chcieli mu ją odciąć. A w międzyczasie
chyba to coś co zostało uwolnione(może to jakaś mumia była??? nie pamiętam) wycinało po
kolei resztę.

DRUGI:
Serial, który leciał na początku lat 90 z rana w niedzielę, o statku kosmicznym znajdującym się
gdzieś w lesie. Chyba miał znak trójkąta na białych drzwiach rozsuwanych, a kosmita miał dużą
srebrną szybkę w hełmie i ten statek znalazł jakiś dzieciak i do niego często chodził w kolejnych
odcinkach. Szkoda że jakiejś gazety nie mam z tamtego okresu z programem to by się znalazło,
liczę na was!

TRZECI:
To chyba też był serial lecący z rana w latach 90. Przygodowy, pamiętam scenę młodego
chłopaka, który z jakiegoś powodu był ślepy, nie miał koszulki, i chyba szukał wyjścia z jakiejś
piramidy lub jaskini czy innej budowli. Nie wiem czy też nie było tam sceny z przepłynięciem
korytarza pod wodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones