Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Kiedyś Downey Jr mnie wręcz fascynował finezją, sposobem bycia i przede wszystkim aktorstwem. Ale im więcej filmów z nim oglądam tym bardziej stwierdzam, że w większej niż mniejszej ilości gra podobnie. Fakt jest bardzo energiczny w swoich filmach, jego ekspresja, zachowanie jest widoczne, ale to ciągle ten sam schemat. Bardziej mi się wydaje być showmanem niż aktorem, który się wciela w rolę. Robi z każdej jak dotąd postaci show, co powoduje, że jest najbardziej widoczny na ekranie.

Szajba

To chyba dobrze, no nie? Po co się zmieniać z lepszego na gorsze? Gra świetnie i najważniejsze, że fajnie się go ogląda ;)

o_OJunior

No raczej niedobrze, ponieważ co za dużo to nie zdrowo :)

Szajba

Im więcej tym lepiej :)

o_OJunior

o tak! :)

Szajba

Widziałeś film "Sędzia"? Według mnie pokazał tam inną twarz niż w reszcie produkcji. Rola może mało wybitna, ale niezła. Ale masz rację - aktor powtarza pewne schematy, no, ale tego ludzie od niego oczekują, takiego go lubią. Jednak to on sam powinien zdecydować czy chce stać w miejscu, czy piąć się wyżej.

lowgravity

Tutaj się muszę zgodzić z Tobą w 100%. Fenomenalnie się odnalazł w roli jaką przyszło mu zagrać. Cenię sobie tego aktora bardzo mocno i uważam, że mimo tego, że w niektórych momentach widać te same zagrania idealnie one pasują do całości jego postaci. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział filmu "Sędzia" to polecam czym prędzej nadrobić tą stratę bo naprawdę zobaczycie Downeya jakiego byście się nie spodziewali.

flarex

Tak, w filmie Sędzia był nadzwyczajny, chociaż ja nie widziałam w żadnym z filmów w których grał, aby były takie same zagrania. Moze muszę się bardziej przypatrzeć :P

Szajba

W każdym filmie gra świetnie i na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones