Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Jak dla mnie On jest jak wino, im starszy tym lepszy i przystojniejszy... <mrrrrauu>

agi_budzysia

chyba po prostu faceci tak mają. ;-)

soraxen

Moim zdaniem nie każdy facet tak ma, niektórzy strasznie brzydko się starzeją. A RDJ jest duuuużo lepszy jak jest starszy. Jak był młody to w życiu za nim bym się nie obejrzała, a teraz ...<mrrrraaauuu>!!!!

agi_budzysia

to głupie właśnie zjawisko jest. jest tyle przystojnych i utalentowanych aktorów ale od robercika po prostu bije seksapilem xD

na youtube pod jednym filmikiem ktoś dał zabawny, ale też trochę prawdziwy komentarz w odpowiedzi na reakcje paru tysięcy fanek ;) :

"Oh, sweetie, don't worry. You're suffering from a disease called RDJ syndrome. The symptoms include sobbing, giggling, insomnia, flailing, going 'AWWWWWW' whenever he speaks, moves or breathes. It mainly affects female of all ages, but cases in man are not uncommon. It is incurable, and will only get worse with longtime exposure to this beautiful man. Don't worry, there are several support groups on Tumblr. "

dziewojaa

Łał! to ja już mam wszystkie objawy...

agi_budzysia

zgadzam się w 100 %
Robert im starszy tym przystojniejszy

agi_budzysia

Też się zgadzam. Miks niegrzecznego chłopca z dojrzałym mężczyzną. To chyba jego najlepsze lata ;) Ale też faktem jest, że jest wielu aktorów, na których zwróciłam uwagę dopiero jak przekroczyli magiczną barierę 40 lat. No ale to chyba moje osobiste skrzywienie :P

haters_gonna_hate

dokładnie :)

haters_gonna_hate

Ja mam to samo ;p

haters_gonna_hate

No dokładnie, np. Johny Depp.

agi_budzysia

A za jakiego uważacie aktora Pana RDJ? Ja Go uwielbiam w Sherlock Holmes'ie, doskonały aktor w doskonałej roli!!!

użytkownik usunięty
agi_budzysia

On pozostanie Iron Manem i Sherlockiem.

A ja nie mogę podjąć decyzji, w której roli wygląda sexowniej... jako Holmes (bez zarostu), czy jako Tony Stark (z zarostem) <3<3<3

agi_budzysia

i wlasnie dlatego rankingi na filmwebie nie maja sensu :) aktor beznadziejny ale jest taki sliczny i meski wiec dam mu 10/10

michal1337

Ale piszesz na jego temat, jeśli by był taki beznadziejny jak mówisz to byś Go olał i głowy sobie nie zawracał. Widocznie zazdrościsz mu wyglądu!!!

agi_budzysia

gościu jest po prostu niesamowity. Widziałem go na wizj i ma tekie same świetne tekściory jak w Sherloku Holmsie i Iron Manie;-) 10

ExtremeSpeedDK

Zgadzam się z przedmówcą. Oby więcej takich aktorów;-)

agi_budzysia

Fajnie by było jakby było takich więcej ale i tak nikt go nie zastąpi

agi_budzysia

przejrzalas mnie, zazdroszcze mu wygladu!!! jak fajnie by bylo zeby 14latkom sie mokro robilo na moj widok :(

michal1337

nie bądź taki pewny. Dwudziestolatkom też sie robi xD

michal1337

Nie prawda, tu nie chodzi o wygląd... Jego aktorstwo to naprawdę wysoki poziom, mimika twarzy, ruchy i on się wczuwa to co robi... Ale każdy lubi innych aktorów więc w porządku :)

Karlaaajn

No sorry ale 99% użytkowników którzy go ocenili (pozytywnie) to kobiety ;_; Nawet w tym temacie to widać po nickach

agi_budzysia

Świetny ma nie tylko wygląd ale i głos, a po za tym jego gra aktorska jest godna podziwu. Fajnie się go słucha podczas wywiadów, jest taki otwarty. ; D

Kinomaniaczka_fw

Super przystojny i do tego utalentowany. Szczególnie lubię go za Sherlocka :)

agi_budzysia

Wiecie co, na głos u Niego wcześniej nie zwracałam uwagi, ale macie racje, głos ma... ehhhhh... zajebiaszczy. Pozdrawiam;-)

agi_budzysia

Jest przystojny i do tego męski, ale przede wszystkim świetny z niego aktor.

Ulisseska

Prawda, miło, że te dwie rzeczy idą w parze ; D

Kinomaniaczka_fw

Jak dla mnie to nie miło, ale zajebiście, bo moim zdaniem u osób pracujących w telewizji lub w radiu (chociaż tutaj jest to ważniejsze) to jest bardzo ważne. Pozdrawiam:P

Kinomaniaczka_fw

dwie a nawet trzy, bo jeszcze śpiewa i gra na fortepianie ;) i chyba też tańczył...

agi_budzysia

JEST TAK PRZYSTOJNY ŻE AŻ NOGI MI SIĘ UGINAJĄ!! nie dość że świetny aktor to jeszcze miło popatrzeć :-)

karomis

uwielbiam jego uśmiech, jest cudowny ♥





Anda00

W wywiadach ma rewelacyjny humor ; )

agi_budzysia

Zobaczysz jak będzie miał 80 lat :P

Ironmovie2142

Już nie przesadzajmy, ciekawe czy ktokolwiek z nas przeżyje do JEGO 80-tki.

agi_budzysia

sean connery im starszy byl tym bardziej męski się stawał;) wiek fakt faktem dodaje uroku nie kazdemu a tym bardziej aktorom ktorych ciezko z tym urokiem spotkac;)

moja znajoma sama tez kiedys stwierdzila ze george clooney jako mlodzian jej nie pasil a teraz??? zjadla by go calego;) to dar miec taki urok:) urok pozadania rosnący wraz z wiekiem:)

pozdrawiam:)

GustGustaw85

Tak jak Twoja znajoma George Clooney'a by zjadła całjego, Ja RDJ bym zjadła nawet z ciuchami które na nim leżą....

agi_budzysia

nie no lowczyni dusz z ciebie wtedy zarąbista;) zycze udanych lowow i upragnionego celu;)

GustGustaw85

oj sorrka wyczytalem z duchami a nie z ciuchami;) oczka mi sie kleją po prostu :P z przemeczenia:/

GustGustaw85

Nic nie szkodzi, ale tak serio chciałabym złowić duszę RDJ;-P

GustGustaw85

Ehhh.... Dziękuję, ale wiesz, szkoda takiego faceta na zjedzenie, dam mu jeszcze kilka latek, niech sobie pogra jeszcze, a Ja oko nacieszę. Przy końcu jego kariery schrupię <mniam>!

agi_budzysia

oby nie za pozno;)

GustGustaw85

Aż tak źle nie będzie, nie przesadzajmy;-)

agi_budzysia

no jak bedzie mial 90 wiosen i balkonik nadal bedzie pani miala na niego smaka???;)

GustGustaw85

Pewnie, że tak, sądzę, że już samo nazwisko i wspomnienie o NIM będzie mnie na niego napalało...!

agi_budzysia

fanka na calego:)

GustGustaw85

Pewnie, że tak. A czy Pan jest fanem RDJ? Domyślam się, że tak, jeśli Pan piszę na Jego forum. Za jakie role Pan Go lubi?

agi_budzysia

no normalka ze za sherlocka holmesa i tonego starka;) a gdy bylem mlody;) to uwielbialem go za role chaplina oraz pewien film o lotnikach..... aaaa no juz wiem air america z melem gibsonem:) pozniej o nim ucichlo troszka bo chyba siedzial w kiciu za narkotyki lub jazde po pijaku;/ jakos nie pamietam dokladnie;P Skleroza nie boli;)

GustGustaw85

Oj nie boli, nie boli. Ja uwielbiam Go za Larre'go Paul'a w Ally McBeal (jak już wcześniej wspomniałam). A w Sherlock'u Holmes'ie był boski <mniam>!

agi_budzysia

rowniez uwielbiam go za to ze cwiczy Wing Chun (chinska sztuke walki stworzona przez mniszke Shaolin dla kobiet;) a dzisiaj nawet faceci ją ćwiczą:) RDJ wykorzystal tą znajomosc w walce bokserskiej w pierwszym Sherlocku;) Cudowny Styl Walki ktory cwicze ja sam i goraco polecam bo jest szybki i latwy do nauczenia:)

GustGustaw85

Kurczaczki to nie wiedziałam, że RDJ ćwiczy jakąkolwiek sztukę walki. A może polecasz jakąś stronkę internetową z tą sztuką walki?

agi_budzysia

wpisz wiec na Youtubie

Robert Downey Jr tells about Wing Chun

na poczatku filmu bedzie nicolas cage a pozniej RDJ jako gosc u oprah:)

a drugi to "Wing Chun Robert Downy Jr. on Oprah" ten sam lecz krótszy:)


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones