Robert Biedroń

3,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Biedroń

Tylko on otworzy drogę drogę do lepszej Polski i otwartej dla każdego ;-) i mam nadzieje że zrobi coś żeby w naszym kraju było tak jak w USA. Bo wolny kraj to dla mnie taki kraj gdzie nikt nikomu nie zakazuje miłości i wyboru miłości. Mam nadzieje że dożyję czasu gdy małżeństwa homoseksualne będą w Polsce legalne. Mówi to heteroseksualny człowiek marzący o kraju równości, nowoczesności i tolerancji.

Bondman

napisałbym coś, ale znów mnie wykasują. Chyba podziękuję

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Mógłby zagrać w Bruno.

ale kogo? Przecież tam błaznów i clownów nie potrzebują

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Polskiego pana krzesełkowego.

Bondman

Słyszeliście najnowsze wieści? Trwają przymiarki aby wystawić Biedronia do kandydatury na prezydenta Warszawy. Czy mały Słupsk to dla Robercika za mało? Tylko jeśli wygra to już nie będzie seks w mniejszym mieście tylko to już będzie seks w wielkim mieście.

Bondman

A co ma tolerancja do promowania dewiacji?

Andrzejcoolziomek

Wiesz co Andrzeju, ja uważam, że powinniśmy promować przede wszystkim siebie. Co o tym uważasz?

Andrzejcoolziomek

litości, co dziecko robi na wiecu tego dewianta:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-ostrzegam-panstwa-to-sa-nasi-tali bowie/b4y3sdk

Bondman

PKW zarejestrowała dotąd 19 komitetów wyborczych: Władysława Kosiniaka-Kamysza, Krzysztofa Bosaka, Andrzeja Dudy, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Roberta Biedronia, Szymona Hołowni, Leszka Samborskiego, Stanisława Żółtka, Piotra Stanisława Bakuna, Wojciecha Podjackiego, Mirosława Piotrowskiego, Andrzeja Voigta, Pawła Tanajno, Piotra Wrońskiego, Romualda Starosielca, Jana Zbigniewa Potockiego, Wiesława Lewickiego, Wojciecha Mateńki oraz Grzegorza Sowy.

No to pięknie. O K-K, K-B, PADzie, Hołowni, Biedronce i Bosaku słyszę ciągle. A o tych pozostałych nie słyszałem ani razu. To dyskryminacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie będa mieli 100 tys. podpisów, ale już nie będą mieli tylu głosów w głosowaniu powszechnym. Chyba ktoś sprzedał się za piwko i chleb.
Bondmanie, spełni się twoje marzenie: możesz oddać swój głos na swojego idola.

Bondman

bondmanie, Robercik ma 2 % poparcia. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/new s-andrzej-duda-liderem-rafal-trzaskowski-drugi-najnowszy-sonda,nId,4533237
To ,,dużo". Gorzej niż Magdalena Ogórek 5 lat temu. Czyli będzie na niego głosował co 50 Polak. Ty oczywiście bedziesz w grupie tych wyjatków. Tak?

Bondman

Bo nie uwierzycie. Po raz pierwszy uroniłem łezkę nad Robercikiem. Miał zapewniony elektorat. Twardy i pewny, pięcioprocentowy. Tymaczasem okazuje się że nawet polscy homoseksualiści nie postawili krzyżyka przy koledze po ,,fachu". Niemożliwe. Jak to się mogło stać? A może głosowali na Krzysztofa Bosaka. Wszak Robercik się w nim podkochiwał. I przeszło to na nich*.
Nie wiem, nie wiem. Tak czy owak trudno to wyjaśnić. To 2,21% jest gorsze niż wynik Magdaleny Ogórek (2,4%). A może Robercik nie pasował do rymowanki. Za 5 lat wystawią rabieja i on wystąpi z hasłem (piosenką): ,,polska lesbijko, polski geju, postaw krzyżyk przy rabieju". Czekam na Wasze komentarze. Ciekawe jak Wy uważacie, Drodzy Filmwebiczowie?
Bondmanie, jak myślisz?

*Syfilis też przechodzi na elektorat.

Bondman

Słyszeliście najnowsze wieści:
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec, Musi bieć, musi bieć.

Shadow_dawnego_ggggggg

Robert Biedroń to kretyn który nie dotrzymuje danego słowa, chociażby o mandacie poselskim. Nie ma czym się ekscytować choroba w nim postępuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones