Robert Biedroń

3,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Biedroń

Widziałem z nim ten wywiad http://www.youtube.com/watch?v=hMaMY3U95EQ

Ciekawe, czy BOOR go śledzi? Pewnie tak. Po pobiciu żalił się, że jego kochanek nie może być w
świetle prawa jego mężem i odwiedzać go oficjalnie w szpitalu. Jego partner to "Pysio", "Mysio",
"Pysiek". Nic tylko ich tolerować. W końcu na niczym innym nie powinno normalnemu
społeczeństwie zależeć, jak na ich szczęściu. Ludzie żyją poniżej średniej krajowej, a oni czekają
na swoje przywileje. Spotkałem niedawno takiego jednego "kolarza", który mówił, że "oni"
powinni mieć to, tamto, mieć prawo do tego, tamtego.

Mój kuzyn, którego się wyrzekłem, przynajmniej utrzymuje się sam. Wyemigrował do Niemiec i zył
jako męska prostytutka, a potem jako utrzymanek starego homoseksualisty. Smutne. To znaczy
byłoby smutne, gdyby obecnie, a jest dużo starszy ode mnie, sam nie zafundował sobie
biednego utrzymanka z Ukrainy. To w sumie bardzo smutne i symptomatyczne dla tych ... no ...
jak im tam...

Tylko won od tego tekstu. Niech żaden ... nie usuwa lub nie zgłasza do usunięcia.

W sumie niektórzy bywają bardzo grzeczni, sympatycznie i uprzejmi. Im więcej będą się
domagać, ty większą niechęć ściągną na siebie w czasach kryzysu za potajemne knucie
przeciwko normalnemu społeczeństwu.

Słyszeliście najnowsze wieści? Trwają przymiarki aby wystawić Biedronia do kandydatury na prezydenta Warszawy. Czy mały Słupsk to dla Robercika za mało? Tylko jeśli wygra to już nie będzie seks w mniejszym mieście tylko to już będzie seks w wielkim mieście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones