Robert Biedroń

3,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Biedroń

Na świeci krąży taka legenda. Nie wiem czy to prawda. Ale ludzie plotkują, przypuszczenia płodzą. Nikt nie wie czy to prawda, no ale... w końcu w każdym kłamstwie jest jakieś ziarno prawdy, kto wie...
A więc zacznijmy od początku. Ponoć robercik kiedyś oglądał ,,Conana Barbarzyńcę". I doszedł do 67 minuty. W tym momencie się podniecił. Myślał, że będzie coś wspaniałego (dla niego oczywiście). Ale nagle w 68 minucie szok, przerażenie. Nie do wiary.
Ponoć po tym wydarzeniu nigdy już nie doszedł do siebie. Już nigdy nie był sobą. Już nigdy nie odzyskał równowagi.
I postanowił, że za swoją traumę będzie się mścił na całym świecie. Dlatego rozpoczął karierę polityczną.
A w jego domu jest pełno kaset VHS, płyt DVD z filmem ,,Conan Barbarzyńca" który urywa się na 67 minucie. Tylko nie myślcie, że to ,,Kula" z Samuelem L. Jacksonem. To coś innego. Tyle kopi filmu, które przezornie kończą się na 67 minucie. robercik nigdy nie wyszedł poza 67 minutę bo zwyczajnie się boi. Ponoć w nocy śnią się mu koszmary z tej 68 minuty, budzi się zlany potem, krzyczy w nocy. Jego partner mówi mu: ,,robert, spokojnie, to tylko koszmar".
Zawsze gdy zbliża się do 68 min. to się trzęsie, boi, robi niespokojny. Nigdy nie wyszedł poza 67 min.
Tak ludzie na mieście powiadają. Ale czy to prawda. Raczej nie. Ale kto wie...

Shadow_dawnego_ggggggg

Wiesz mam go za nic ale to co napisałeś to jakieś kretyństwo jest.

ChubakaCieLubi

Won do piekła k...o wściekła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ChubakaCieLubi

Słyszeliście najnowsze wieści? Trwają przymiarki aby wystawić Biedronia do kandydatury na prezydenta Warszawy. Czy mały Słupsk to dla Robercika za mało? Tylko jeśli wygra to już nie będzie seks w mniejszym mieście tylko to już będzie seks w wielkim mieście.

ChubakaCieLubi

Czubako, Robercik ma 2 % poparcia. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/new s-andrzej-duda-liderem-rafal-trzaskowski-drugi-najnowszy-sonda,nId,4533237
To ,,dużo". Gorzej niż Magdalena Ogórek 5 lat temu. Czyli będzie na niego głosował co 50 Polak. Ty oczywiście będziesz w grupie tych wyjatków. Tak?

Shadow_dawnego_ggggggg

A czemu Cię to interesuje?

ChubakaCieLubi

A bo poparcie dla niego jest w granicach błędu statystycznego. Czy jesteś tym błędem?

ChubakaCieLubi

Zdradzisz mi na kogo zagłosujesz? Chyba nie na tego Tanajno co to się z gliniarzami bił. Ma poparcie w promilach.
Czytałem o tym biedroniu w bodajże yahoo. Nieźle go tam wychwalali. Twierdzili, że jest nadzieją Polski. A tutaj taki psikus. Jego poparcie to błąd statystyczny. Na koniec się okaże, że głosował sam na siebie. Nawet czubaka i chemas na niego nie zagłosują.

Shadow_dawnego_ggggggg

A wiesz ze masz jedynie błaznów do wyboru, Duda niedołżężny prezydent, Trzaskowski pionek Sorosa, Hołownia który każdą wypowiedzią jest głupszy niż w poprzedniej, Bosak który jest przyspawany do kościoła który i tak woli PiS, no i Kaszym może jedyny który wydaje się być normalny ale i tak nic nie zmieni.

Kogo nie wybierzesz będziesz w dupie. Nie wiem czy będzie mi się chciało iść na te wybory.

ChubakaCieLubi

Raz ci przyznam rację, Chubako. Brak wyrazistych kandydatów. Tylko pionki, marionetki, całe z drewna. Brak wyrazistych kandydatów. Koniec końców zagłosuję na Bosaka.

ChubakaCieLubi

Bo nie uwierzycie. Po raz pierwszy uroniłem łezkę nad Robercikiem. Miał zapewniony elektorat. Twardy i pewny, pięcioprocentowy. Tymaczasem okazuje się że nawet polscy homoseksualiści nie postawili krzyżyka przy koledze po ,,fachu". Niemożliwe. Jak to się mogło stać? A może głosowali na Krzysztofa Bosaka. Wszak Robercik się w nim podkochiwał. I przeszło to na nich*.
Nie wiem, nie wiem. Tak czy owak trudno to wyjaśnić. To 2,21% jest gorsze niż wynik Magdaleny Ogórek (2,4%). A może Robercik nie pasował do rymowanki. Za 5 lat wystawią rabieja i on wystąpi z hasłem (piosenką): ,,polska lesbijko, polski geju, postaw krzyżyk przy rabieju". Czekam na Wasze komentarze. Ciekawe jak Wy uważacie, Drodzy Filmwebiczowie?
Chubako, jak myślisz?

*Syfilis też przechodzi na elektorat.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie wiem mam na niego szczerze wywalone.

ChubakaCieLubi

Drogi Chubako
Czy wieścisz że 12 VII 2020 r. będzie (wy)PAD z Polski? A czy to nie czasem Ty wspominałeś że nasz Prezydent to taki długopis.
To ten długopis?

https://thumbs.gfycat.com/LazyVigorousIbisbill-max-1mb.gif

Jeżeli tak to nie jeden chciałby być na jego miejscu.

Shadow_dawnego_ggggggg

Obstawiam że Duda wygra bo przekupił społeczeństwo, Trzaskowski skolei reprezentuje skorumpowany układ.

Trzaskowski pokazał program dzień przed wyborami co znaczy że go nie miał, skolei Duda no jest marionetką ale głupotą jest wierzyć że tylko on jeden.

ChubakaCieLubi

To dobrze obstawiasz,
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7761535,sondaz-andrzej-duda-raf al-trzaskowski-wybory-prezydenckie-ii-tura.html
choc dostało jeszcze 10 dni, w ciągu których wszystko się może zdarzyć.

ChubakaCieLubi

Kolego Chubako, słyszałeś najnowsze wieści? Krzysztof Bosak zostanie ojcem. Niestety nie z Robertem. Więc niestety Robert będzie niepocieszony. Bo tak się podkochiwał w tym Bosaku a ten mu kosza dał i dziecko będzie miał z kimś innym.

ChubakaCieLubi

Dowiedziałem się, żejestem FASZYSTĄ:
https://rozrywka.dziennik.pl/news/artykuly/7760271,monika-zamachowska-wybory-wyn iki-faszysci-narod-polska-konfederacja-krzysztof-bosak.html

ChubakaCieLubi

Słyszeliście najnowsze wieści:
Czerwony jak cegła, rozgrzany jak pies, Musi bieć, musi bieć.

ChubakaCieLubi

Chubako, Drogi Kolego, mam do Ciebie pytanie. Bo ostatnio słyszałem, że polscy piłkarze są górą tylko wtedy gdy lecą samolotem. A Sousa dostanie oskara, bo wystawiał dziady w Petersburgu. Co o tym uważasz? Bo ja się zgadzam. A co Ty o tym uważasz? Taki mój komentarz do ostatnich polskich porażek. Czekam na Twoją opinię.

Shadow_dawnego_ggggggg

Wszystko poukładane pod kopułą ?

chemas

Nie wiem Jaro o czym ty piszesz?

Shadow_dawnego_ggggggg

Najechałeś na klienta wypisując jakieś głupoty, o to mi chodzi

chemas

Jakiego klienta, Jaro o czym bredzisz? Dobrze się czujesz, cpałeś coś???

chemas

Jak nie ma administracji to osoby chore psychicznie zalewają fora, takim śmietnikiem jest między innymi filmweb.

Tu wylewają się żale i bezpodstawne idiotyzmy.

ChubakaCieLubi

Niestety

chemas

Ale się skumałeś z tym chubaką. Lubicie się? Słuchaj, wymieniencie się adresami i odwiedzcie się. Wtedy się okaże czy w realu też jesteś taki mądry.
Poza tym jaro, ćpałeś coś dzisiaj?

Shadow_dawnego_ggggggg

Won gnido i zakało ludzkości, bez odbioru

chemas

O przyjdź nadziejo i przyszłości ludzkości. Jesteś lekiem na całe zło. Bez ciebie Polska zginie. O wielki jaro
P.S. w końcu podasz mi swój adres?

Shadow_dawnego_ggggggg

Wyraźnie chyba napisałem bez odbioru, teraz już na prawdę bez odbioru

chemas

Mocy jesteś tylko w gębie. Niestety. Podaj ten adres a nie gadaj. tchórz cię obleciał
odbiór

Shadow_dawnego_ggggggg

Wysyłam na privie, żebyś sobie nie myśłał

chemas

aha nie mogę wysłać

chemas

dobra, ale bez szczegółów, bo inni tu też czytają, Złocieniec zachodniopomorskie, szukaj mnie w barze Bistro, wszyscy mnie tu znają, jako chemik

chemas

Czekam na rewanż

chemas

co ty bredzisz. Ja chciałem adresu i nazwiska. I co? Straszysz mnie swoją bandą? Tak jak muchy? Co? W kupie raźniej

Shadow_dawnego_ggggggg

Jaką bandą trolu, idź się leczyć i przestań mnie nagabywać i śledzić na FW, bo zgłoszę do administracji >bez odbioru.

chemas

a to nie tak że w tym gayclubie masz jakąś ,,obstawę"? Chłopcy co to lubią, wiadomo co? Nigdy cię nie nagabywałem, to ty zacząłeś. Nie mam możliwości śledzenia ciebie.
Zgłoś do administracji. Wszak jesteś kapuś.
Już nie raz mnie wykasowali więc mi to nie straszne. Po prostu będę cień cienia dawnego ggggggg
Poza tym jak się nazywasz?

Shadow_dawnego_ggggggg

bez komentarza

chemas

już cię mam dośc, mendo jedna przeklęta. Jestem na FILMWEBIE parę dobrych lat i trzymam się kilku zasad. Pierwszą z nich jest, iż na nikogo (absolutnie nikogo) nie donoszę. Nie jestem donosicielem, szpiclem, kapuśiem, skarżypytą, konfidentem. W dodatku musiałbym być ,,święty", żeby tak robić. A więc wypowiadać się tylko grzecznie, kulturalnie, poprawnie politycznie.... A ja nie chcę tylko takich wypowiedzi, chcę pożartować, czasami świńsko, pośmiać się, nie ukrywać swoich poglądów. Choćby nie wiem jakie wulgaryzmy na mnie napisano, to nie zgłoszę to do usunięcia. Nigdy
Druga zasada to taka, że uwarzam iż tu można mówić wszystko. Ale tylko mówić. Uważam że tu walczymy na słowa, nie na pięści. A skoro tylko na słowa, to możemy mówić wszystko bez ogródek. Ty natomiast chce bójek, walk, huligaństwa.
Ja trzymam się zasad, a ty się zasad nie trzymasz. Chiałeś ode mnie moich danych, swoich nie ujawniasz.
Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, iż ty chcesz zgłaszać i mścić się na mnie, jak to ty zacząłeś wojnę. 2 I 2017 patrzę i mówię: o chemas znowu się odezwał.
MAM cię JUŻ DOŚĆ. Mam cię w dupie kościotrupie

Shadow_dawnego_ggggggg

ehehehe, nerwy puściły, że się nie udała prowokacja ? Podaj chociaż jeden przykład, że chciałem chuligaństwa (bo tak to się pisze prawidłowo) i bójki, jeśli nie podasz, zgłąszam nadużycie

chemas

,,jeśli nie podasz, zgłąszam nadużycie" - jeśli nie podasz, zgłaszam nadużycie - TAK TO SIĘ PISZE
Poza tym to zabrzmiało jak groźba. Masz na filmwebie jakichś znajomych którzy prześladują niepoprawnych politycznie? Sam zaczynasz a jeszcze kapuś jesteś. Później robisz z siebie ofiarę. Teraz mi grozisz
Ja przynajmniej trzymam się zasad. Mam swój kodeks honorowy

Shadow_dawnego_ggggggg

ehhhhh, nie będę sobie rączek brudził trolikiem narka

chemas

Aleś ty chemasie wspaniały. Jeszcze się dowiem, że okazałeś serce dla mnie, człeka niskiego stanu i postanowiłeś mi darować. Jesteś miłosierdziem, jesteś litością. O wielki chemasie. Ile ty z hubaką dla mnie zrobiliście. Łaskawcy, wspaniali ludzie. chemasie, cała Polska cię kocha za to ja wspaniałomyślnie mnie potraktowałeś. Jesteś wielki, jesteś bogiem, wyobraż to sobie. O chemasie. Ile chcesz a twe hojne dary dla mnie, człeka nikczemnego i złego. Nietolerancyjnego i homofobicznego.
A teraz wspaniałomyślnie piszesz że szkoda twoich wspaniałych rączek dla takiego człeka jak ja. O chemasie. Polacy ci pomniki wybudują

chemas

leć na przełaj zgłaszać mendo parszywa, kapusiu jeden. Konfident znienawidzony, świeci, węszy, niech się boi. Pewnie w szkole maiałeś same piątki od nauczycieli za skarżypyctwo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ChubakaCieLubi

administracja tutaj jest. Poza tym między twoimi uszami jest stolec. Śmietnik tworzysz ty.
Nie mam do nikogo żalu (nawet do ciebie).
,,bezpodstawne idiotyzmy" - wskaż je jeżeli potrafisz (nie możesz jednak wskazywać swoich bo wtedy wygrałbyś ze mną wskazując idiotyzmy)

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie mam pretensji za zalew gówna jaki robisz na ekranie, w końcu osoba w skarpecie na twarzy powinna znajdować się w zakładzie psychiatrycznym a nie przed monitorem.

Wesołych gumowych ścian i wyrozumiałego opiekuna.

ChubakaCieLubi

,,Nie mam pretensji za zalew gówna jaki robisz na ekranie" - o czym ty bredzisz? Nigdy nie byłem na ekranie. Chyba ty. W psychiatryku. Ja nigdy nie twierdziłem że byłem na ekranie. A zalew ekskrementów robisz ty.
,,w końcu osoba w skarpecie na twarzy powinna znajdować się w zakładzie psychiatrycznym" - takie pytanko, a gdzie powinna znajdować się osoba z zoofilią na ekranie?
,,a nie przed monitorem" - a wcześniej twierdziłeś że byłem na ekranie, i to srebrnym.
,,w zakładzie psychiatrycznym" - chcesz mnie wysłać do psychuszki bo odważyłem się założyć kominiarkę? Mam też zieloną. Nie wolno założyć?
,,Wesołych gumowych ścian i wyrozumiałego opiekuna" - a może ty zostaniesz moim ,,opiekunem"

Shadow_dawnego_ggggggg

Fajnie widzieć że ból dupy Cię ściska w tych 4 gumowych ścianach nie pozdrowionka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones