RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Ludzie! Jak można tak zgapiać kawałki tekstów piosenek i teledyski! Podam wam 2 przykłady. Reszty się doszukajcie sami :).

Umbrella teledysk- gdy jest srebrna to zgapia od RHCP.

Please don't stop the music słowa- Mamosejomarkosa (nie wiem jak się to pisze :P) to zgapienie od Michael'a Jacksona, gdzie zaśpiewał to w Wanna be startin' somethin'.

el_Polaco

coś jeszcze jak ktoś coś zrobił lub zaśpiewał to już nikt inny nie może tego samego zrobić

el_Polaco

powiem tyle ze wcale zgapiaczy malo nie jest. nie lubie Rihanny od czasu jej "metamorfozy" w niby drapieżną kobietę albo nazywajcie sobie to jak chcecie. juz wkurza mnie ciagle promowanie tych jej teledyskow , gdzie nie dam na kanał muzyczny tam widze ją! god damn jeszcze ten nowy beznadziejny teledysk disturbia yhh.
a jesli chodzi o zgapianie too nie posadzajmy jej tak bo ja rowniez moge zrobic to z polowa artystow.. np kawałek C.R.E.A.M słynnego Wu .. duzo osob rapowego swiatka uzywa tego zwrotu w swoich kawalkach mianowicie skrot ten znaczy cash rush everything around me dalej leci jakis tam tekst o dolarach jakos nikt sie nie czepia ze sie zgapiaja albo cos .

bluffgirl01

Jeśli chodzi o don't stop the music to michael jackson jest jednym z tych ktory pisał tekst do tej piosenki takze tutaj nie ma zadnego zagapiania czy jak to tam było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones