RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Rihanna jest superowska a jej piosenka SOS(Rescue Me) jest odjazdowa !!

Michelle13

zgadzam sie a na dodatek Risia jest sliczna

Michelle13

Jak już powiedziełem NAJLEPSZA, posłuchajcie sobie jej innych piosenek, są jeszcze lepsze.

Pawelek

Młoda, ma bardzo ładny głos i do tego naprawde ładna:D

użytkownik usunięty
Elfka_2

Też ją lubię, jako piosenkarkę oczywiście. Nie widziałam Dziewczyn z Drużyny 3, ale może w niedługim czasie...;)

użytkownik usunięty
Elfka_2

Też ją lubię, jako piosenkarkę oczywiście. Nie widziałam Dziewczyn z Drużyny 3, ale może w niedługim czasie...;) Jest śliczna, ma bardzo oryginalny głos, a SOS jest po prostu cool! Pozdro dla jej fanów!

Według mnie taka śliczna to ona nie jest. Jest niczego sobie, ale nie zachwycałbym sie tak nad nią. Co do muzyki, to niektóre piosenki są ok.
Cóż, takie jest moje zdanie.

Coraline_Jones

Racja Katie Urie twarz wygląda trochę jak goryla... ale przecierz człowiek też małpa... ogólnie to ja ją bardzo lubię... bo ma fajne piosenki w które można się wsłuchać...

Kizia_2

A Mi się podoba "Unfaithful".

Michelle13

Jest przerażająco brzydka - szeroki nos, wielka twarz...boję się nawet myśleć jak wygląda bez tony rozświetlaczy, pudrów, tapet itp itp. A głos ma równie brzydki - skrzeczący, drażniący. Ale mimo tego głosu niektóre piosenki przyjemnie jest posłuchać, podobają mi się np. SOS, Unfaithful.

Skylaria

nie podoba mi sie jej glos, i z twarzy wyglada strasznie wrednie.








shadowcat_

ja najbardziej lubie Pon De Replay ;]

Avnith_Edd

maDzia chyba przesadzasz. Może ci się Rihanna nie podobać, ale brzydka i okropna nie jest. Ma okropny głos?? I może jeszcze nie umie śpiewać?? Może masz jakieś kompleksy?? :D

Skylaria

Ten szerorki nos i piekne oczy to wlasnie jej uroda...
piekna kobieta :)

Michelle13

Rihannka jest Best :* LooL i Tak mi Sie wydaje że jej najlepsze piosenki Umberella Dont stop the music Shut and drive Rehab pozdr

I nie gadac ze brzydka !!!

Bo jest ladna!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones