RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna
smokexthat

fani LOL masz tupet LOL

smokexthat

I nie jest ważnym, czy Ci wszyscy artyści którzy "to' robią - robią dla własnej kariery, czy mają większe życzenia. Ważnym jest to, że robią to W PEŁNI ŚWIADOMIE.
Przykład ?
Zbyt dużo ich jest bym teraz się tym rozpraszał :))))
Większość to stara szkoła jeszcze z lat 60' dobijąc do brzegu HIp-HoPu 2012 A.D LOL
Fani teorii spiskowych :))) Osobiście nie jestem "fanem" żadnych teorii LOL
Obserwuję świat ...

adamozo12_filmweb

Jak się wypowiadamy to składnie. Nie przeskakujemy od środka jednego tematu na kolejny, bo nasi odbiorcy mogą nie do końca zrozumieć, co chciałeś przekazać dzióbasku

smokexthat

narzeczony mimo woli 10/10 o lol. Czepiasz sie tych co wiedzą,że rihanna to iluminatka ale widze,że to z toba jest coś nie tak, mówiąc w skrócie byś zakumała, masz poprostu kuku :)

Kulerr

To wina cyrografu z diabłem za cenę sławy... A, na przyszłość. Nie używaj wyrażeń typu "o lol", bo NIKT cię nie bierze na poważnie.

smokexthat

o lol, akurat u iluminatów to troche bardziej rozbudowane, ale można to streścić właśnie do podpisania takiego cyrografu.

Kulerr

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

smokexthat

To nie jest teoria spiskowa iluminaci naprawdę istnieją a ona należy do nich .Poczytaj coś więcej niż tylko portal PLOTEK

bystry_filmaniak

czytam więcej, inaczej nie chciałoby mi się z Was płakać ze śmiechu. przebrnęłam przez książki o tym zakonie i większość artykułów, stron, ba nawet filmy oglądałam, które głoszą takowe przekonanie, nie ograniczając się jedynie do kwestii iluminatów. : )

smokexthat

skoro Tobie to takie śmieszne i oczywiste - poczekamy zobaczymy :) DZIOBASKU LOL

adamozo12_filmweb

HEH, czekam

smokexthat

Oj dzióbki, dzióbki...

smokexthat

tępa jesteś, heh może po prostu zaprogramowali ciebie dziecino już :) ok, oni potrzebują takich jak ty, takie owieczki które będą ginąć w wojnach, które będą ginąć od chemii i na raka :) oni takich potrzebują...

Schizofrenik_XXI_wieku

nie oddychaj- powietrze cię zabija, w końcu chemtrails. zbuduj bunkier w Drakensberg, zrób tam ekologiczną farmę i podlewaj roślinki przegotowaną wodą bo ta z kranu ma fluor, a jak ci nasionka zgniją to aflatoksyny zajmują większość zapasów i umierasz. a były dobre chęci.

smokexthat

spoko gadaj :) ja nie mówię że WSZYSTKIE te teorie spiskowe do mnie przemawiają, ale z połowa jest dość ciekawa, logiczna...i niepokojąca.
Oj co ja bym dał za swoją farmę :) swoje roślinki, trzoda, robiłbym jabłeczniki, wina, wódeczki, ahhh i to wszystko na wsi, żyć nie umierać...

naprawdę myślisz że świat jest dobry a takich gości nie ma??? naprawdę uważasz w 100 procentach że ich nie ma?? nie dopuszczasz nawet myśli ze oni mogą istnieć?

Schizofrenik_XXI_wieku

ah wybacz, na innym portalu dogłębniej się wypowiadałam na ten temat, więc sprostuję. jako że się na ten temat naczytałam się sporo,uznaję około połowę z tych informacji za godne uwagi. druga połowa to bzdury dopisane przez pasjonatów teorii spiskowych. śmieszą mnie ludzie, którzy odszukują stronę typu poznajprawde, gdzie prawda jest pojęciem względnym i wierzą we WSZYSTKO co tam jest napisane. czym się różnią od szarej masy, która wierzy we wszystko co podają media? tym, że jedna strona łyka informacje od tych, którzy nie przedstawiają do końca prawdy (tv), a drudzy łykają od tych którzy w swoim fanatyzmie widzą spisek we własnych spodniach. nie zainteresują się kontrargumentami, bo wiele z tych teorii można obalić, bo są często wyssane z palca. i ja nie mówię, że nie dopuszczam do siebie takich myśli, ale neguję te zidiociałe np. cyrograf z diabłem to się nadaje do familiady, jako kiepski żart. grunt to mieć własny rozum i samemu dedukować logiczne (choć logika już na wymarciu) wnioski, a nie brać to co podadzą, bo bardzo wiele osób się na tym przejedzie.

smokexthat

aha to spoko :) i sorry za tępą :)
widzę że się zrozumieliśmy

smokexthat

dla mnie np debilizmem jest pogląd iż muzyka rockowa została stworzona i propagowana przez masonów, ze ona prowadzi do złego :)

nie mógłbym zrezygnować z muzyki np. Queen :)

Schizofrenik_XXI_wieku

no przecież szatan stworzył ten gatunek, żeby kontrolować nasze mózgi;) nie przewidział że większość polaków nie zna ang i plan się nie powiedzie

smokexthat

HAHAHAH :)
nie wyobrażam sobie niesłuchania moich ulubionych Led Zeppelin, Deep Purple, BLACK SABBATH(uwaga SZATAN!!!) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones