RihannaI

Robyn Rihanna Fenty

6,7
5 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rihanna

Matko Boska dlaczego TO ma taką dobrą ocenę skoro zagrało w dwóch filmach? xD
Jako piosenkarka też mnie jakoś nie zachwyca. No.. może kiedyś ją lubiłam, ale teraz zrobiła z siebie już nie powiem kogo. :|

użytkownik usunięty
zawieszone

1. uzywając słow "TO" w stosunku do osoby, pokazujesz swój poziom. gratuluję! -.-'

2. może jaj fanom podoba się jej gra(ale chyba chodzi tu nie o gre, ale o sam fakt, że to Rihanna).. w sumie wątpie by była z niej jakas mega wybitna aktorka. w jednym filmie zagrała poprostu sama siebie wiec w czym problem.
podobnie jak Britney w cros.. coś tam. tez zagrala sama siebie.

3. mnie jej piosnki rowniez nie zachwycają. kolejna pop-gwiazkda z mało ambitnymi piosenkami, ale to moje zdanie.

Myslę że osoba powyżej użyła słowa ,,TO" raczej z ironią, a jesli chodzi o jej ocenę to pewnie jest tak wysoko bo wchodzą tu jej fani fanki 16nasto letnie i jarają się jej iście wybitnymi piosenkami w stylu ,,ela ela ..." HORROR !! ;)

użytkownik usunięty
ad_85

taaaakkkk... bo "parasolka" to tak wspaniały kawałek, że przejdzie do historii muzyki...

jako aktorka to nie mam zdania bo w żadnym filmie jej nie widziałam, teraźniejszy image mi się jej nie podoba, ale lubię ją jako wokalistkę, jak pierwsze 2 jej płyty były słabe,ale ostatnia jest wg mnie b. dobra...
z reedycją jeszcze lepsza (;

użytkownik usunięty
Aleks1662

Ja ja lubilam przy jej pierwszej plycie. Teraz nie przepadam za nią, a to dlatego, że zobaczylam jak śpiewa na żywo. Jezu. To bylo straszne. Równiez nie podoba mi sie jej nowy styl połaczenie emo z sadomaso... bleee..

Przy pierwszej płycie miała fajną osobowość (wyglądała tak "normalnie" i ubierała się tak dziewczęco, sportowo..tak na swój wiek (; ) A teraz nie wiem czy sama wpadła na taki pomysł z tymi ubraniami.. czy jej każą kreować wizerunek "niegrzecznej"...

a na żywo okropnie śpiewa..

użytkownik usunięty
Aleks1662

To zależy czy pisze sama piosenki czy nie. bo jesli jest tylko od śpiewania to raczej nic do powiedzenia nie ma. Tak jak bylo z Girls Aloud..

nie pisze sama tekstów piosenek. ;P

za krótki. ;\

użytkownik usunięty
zawieszone

żadna nowość.
Tak jak w przypadku np. Britney i "Baby on more time" czy Madonny "Material girl".

O dziwo Spice Girls(Wannabe) i Mariah Carey(All I Want for Christmas Is You) pokazały klasę.

Dlaczego Ty na każdym kroku próbujesz udowodnić, że Brit nie umie pisać tekstów piosenek i że nie ma dobrego głosu? ;/

zawieszone

no tak ale Britney nie pisze (chyba..) w ogóle tekstów z tego co wiem.

Nie każda gwiazda pisze (i nie każda musi, żeby klasę pokazać ;P )

Rihanna nie pisze i klasy nie pokazuje jeżeli chodzi o styl ;p

użytkownik usunięty
Aleks1662

Była wspołautorką tekstów(tylko) z "In The Zone".

Sprecyzuj co dla Ciebie jest klasą. ;)

użytkownik usunięty
zawieszone

A daleczego Ty się zawsze czepiasz? Już niczego nie można powiedzieć na jej temat? I gdzie napisałam coś na temat jej głosu?

Chodziło mi raczej o pokazanie, że nie każdy(jednak są wyjątki) wielki hit jest zasługą wokalisty czy wokalistki. Dobrym przykladem jest "Baby One More Time" czy "Material Girl". -.-'

Dla mnie klasa to inaczej mieć dobry styl .. w różny sposób można ją pokazać np. poprzez dobre zachowanie się, wysławianie, ubranie ;]

użytkownik usunięty
Aleks1662

Zachowanie i wysławianie owszem, ale ubieranie sie.. cóż to co dla jednego jest śmieciem dla innego jest skarbem :p

Nie jestem wstanie ocenić jej klasy, ponieważ nie czytam i nie oglądam wywiadów z nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones