Richard HammondII

Richard Mark Hammond

9,6
1 491 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Richard Hammond

Richard Hammond jest świetnym prezenterem telewizyjnym.Uwielbiam Go.Zabłysnął w Top Gear.Nie mówiąc tu o Brainiac.

ania_10

Też go bardzo lubię:) jest pełen uroku,ajego usmiech rozbraja...

La_Musique

P.S. dodalam jego zdjęcie ale nadal sie nie ukazuje:(

La_Musique

Uwielbiam Hammonda :D:D W Top Gear przechodzi sam siebie :D:d (ząbki) :D

La_Musique

"jest pełen uroku,ajego usmiech rozbraja"

jak widzę Hammonda w telewizji to mam go ochotę przytulić i obcałować

... :*

kryptonim_zajec

Widzę, że drobna postura i dziecinny wygląd Chomiczka budzą w Paniach matczyne uczucia... :) A tak poważnie. Rysiek sprawia wrażenie osoby bardzo sympatycznej, pogodnej, zawsze jest uśmiechnięty. Aż dziw, że to Angol.

ania_10

zdecydowanie najlepszy z tej calej trójki.. właściwie to w Brainiac'u robi z siebie kretyna - ale i tak go lubie;P

ania_10

Uwielbiam Hamstera ;) Jest zabawny i słodki

ania_10

Również zaliczam się do fanklubu! Jest moim Guru. xD Hahaa.

Kuroi66Neko

Richard jest taki słodki, że aż by się chciało go przytulić i udusić z tej miłości. :P. Pozdro dla fanów Richarda! :)

ania_10

ja go kocham mimo jego wzrostu :)))) ..............

ania_10

Jest przystojny i zabawny ;) Uwielbiam go ;*

ania_10

Przyłączam się do tematu; myślałam, że ma mniej niż 170 cm, więc nie jest taki najmniejszy :)
Powtórzę się za większością, że richard budzi niezwykłą sympatię przez swój chłopięcy wygląd, ciepły uśmiech, oczywiście to bardzo przystojny mężczyzna :) Szkoda, że odszedł z Brainiaca, bo zabrał ze sobą pogodę ducha (wcale nie robił z siebie kretyna, był po prostu super zabawny) :)

noehhs

mhm masz racje Richard jest przystojnym i sympatycznym mężczyzną :D .. a co do wzrostu to myśle że śnieją sie w Top Gear, że jest mały tylko dlatego że James May ma 1,82 cm a Jeremy Clarkson ma 1,96 cm wieć chyba o to cała tajemnica... oni są wysocy i tyle... :D

natow

Oficjalne dane ze stup to 166,7 cm

ania_10

Dokładnie! Uśmiech nie schodzi z buzi, jak się go ogląda. Przesympatyczny człowiek :)

Wewonia

Zgadzam się. Jest przesympatyczny i ma najcudowniejsze oczy na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones