Richard Farnsworth

8,3
3 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Farnsworth

Niesamowity w ,,Prostej historii", a w ,,Ani z Zielonego Wzgórza", gdzie wcielił się w postać Matuesza niezwykle wzruszający. Robił wrażenie takiego ciepłego człowieka. Szkoda, że już go z nami nie ma...

emmzwykrzyknikiem

"Ciepły człowiek" - po Prostej Histporii takie same wrażenie odniosłem. Niestety juz odszedł, umarł.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
biedny_misiu

Napisałam "kiedyś", bo film widziałam bardzo dawno i nie wracałam do niego ostatnio. Ale ja jestem taką płaczką, że na pewno gdybym go teraz obejrzała, znowu bym się popłakała ;))

Sylwia_sp

Dzięki za spoiler

Dudeck

Nie napisałam żadnego spoilera, więc tekst "Dzięki za spoiler" raczej nie do mnie ;))

Sylwia_sp

A, OK, może coś napisałam, ale już nie pamiętam. Mój wpis został zablokowany, więc nie mogę go sobie przypomnieć :( Jeśli coś zdradziłam (choć zwykle mi się to nie zdarza), to najmocniej wszystkich forumowiczów przepraszam ;)

Sylwia_sp

Zresztą to nie jest forum o filmie, tylko o aktorze...

Sylwia_sp

Nie ma znaczenia czy o aktorze, napisałaś bez uprzedzenia zakończenie jednego z jego filmów, którego ja na przykład nie znałem. Ale przynajmniej więcej osób już nie przeczyta. Szybko czasem ten Filmweb potrafi działać :)

Dudeck

No, super! A skoro już jesteś tak skrupulatny w wychwytywaniu spoilerów, to czy użytkownik biedny_misiu też przypadkiem czegoś nie zdradził...?

Sylwia_sp

A tak w ogóle to film jest na podstawie książki, którą się czyta w podstawówce. Zapewne większość forumowiczów kojarzy losy bohaterów...

Sylwia_sp

misiu odpowiedział na twojego posta, a co do znajomości książki przez większość forumowiczów, niestety wątpiłbym. Ja, mimo czytania wielu lektur, nigdy jej nie miałem w szkole, a nie zapomnij, jak wielką część forum zaczynają stanowić coraz młodsze pokolenia, które jakąkolwiek książkę widzą raz na rok :)

Dudeck

Tak, wiem, że biedny_misiu odpowiedział, ale też coś tam chyba zdradził... Jaki sens było blokować mój wpis, skoro linijkę niżej i tak się dowiadujemy, co się stało? Jeśli w ogóle o tym mowa... ;)

Sylwia_sp

Masz, zgłosiłem, peace :)
Na koniec może coś na temat: z Richardem obejrzałem tylko jeden film, gdzie występował w roli głównej, czyli Prostą Historię. Dzięki temu filmowi mam o człowieku tak świetne zdanie, że boję się oglądać z nim więcej filmów, żeby tego nie popsuć.

emmzwykrzyknikiem

Znam go z "Ani z Zielonego Wzgórza" - zrobił na mnie ogromne wrażenie. Od razu go poznałam w "Lassie". Aż nie chce się wierzyć, że zagrał w ok. 300 filmach, od "Przeminęło z wiatrem" poczynając :) Wspaniały aktor, wygląda na takiego "dobrego dziadka". Ma w oczach jakieś ciepło, dobroć i sympatię, które chyba każdy chciałby poczuć. Szkoda, że tak smutny był jego koniec (choć czy śmierć na raka byłaby mniej smutna?). Jedna żona przez wiele, wiele lat, dwójka dzieci. Myślę, że miał dobre życie - w to chcę wierzyć :) Z chęcią obejrzę "Prostą historię".

emmzwykrzyknikiem

Zgodzę się, strasznie serdeczny się wydawał. Prostej historii jescze nie oglądałam ale był strasznie kochany a Ani z Zielonego wzgórza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones