Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage

Kiedy myślimy o dziewczynach/związkach Richarda na ogół przychodzą nam na myśl dwie panie-Annabel Capper i Samantha Colley. Okazuje się jednak że przed nimi była inna kobieta która go w sobie rozkochała :) Z pewnego niesławnego i w sumie już zapomnianego wywiadu z 9 września 2009 roku(który możecie znaleźć na stronie RichardArmitageNet) możemy się dowiedzieć że od zakończego pracy nad "Cats" przyjaźnili się wiele lat i potem zostali parą, choć nie powiedział jak się nazywa to wspomniał że jest ona tancerką. Udało mi się znaleźć plakat z obsadą do "Cats" i po prawej znajduje się zdjęcie dziewczyny o imieniu Belle Dowson, z opisu dowiadujemy się że że jest ona... tancerką, obecnie co ciekawe prowadzi szkołę baletową. Wychodzi więc na to że to ona była jego dziewczyną ;)

Filmo_fw

Poprawka: Ten wywiad jest z 9 września 2006 roku

Filmo_fw

Po pierwsze to chyba malo kto mysli o jego dziewczynach, a jak juz pomysli, to pierwsza mysl powinna byc Lee Pace. Ten gosc jest gejem. I teraz juz nawet tego nie ukrywa.

semira1

Tak szczerze powiedziawszy, po przeczytaniu tego wywiadu w Radio Times naszły mnie trochę inne przemyślenia. Po pierwsze to nie użył tam etykiety "gej" ani żadnej innej tak naprawdę, a powiedział tylko że jego coming out miał miejsce kiedy miał 19 lat. Poza tym jego słowa również są dosyć niejednoznaczne, bo zasadniczo uważa że seksualność jest płynna i nie powinna nikogo definiować. To mnie doprowadziło do dwóch wniosków: Jest bi, albo po prostu może nie lubić określać w żaden sposób swojej seksualności, stąd podoba mu się pomysł że żadna seksualność nie jest stała.

PS. W tym samym wywiadzie przyznał że zakochał się w Charlie Murpy ;)

Filmo_fw

A ok, znaczy taka fanka, ktora nie uwierzy nawet jak gosc sam powie, ze ma partnera mezczyzne i przyznal sie rodzinie do bycia gejem, kiedy mial lat 19 :) Spoko! Mozesz dalej sobie wyobrazac romantyczne historie z tancerkami, serio, nic mi do tego :) Armitage jest gejem, wylacznym, w srodowisku kazdy to wie, i zawsze to bylo wiadomo, poza tym 50+ letni Brytyjczyk skoro dokonal coming outu ponad 30 lat temu, to
mial na mysli gay, a nie bi, bo bi sie do niczego przyznawac nie musial, a wtedy to i w Anglii wesolo w tej sprawie nie bylo. Ale w sumie co to za roznica? :) Zyj dalej z tym przeswiadczeniem, tylko moim zdaniem analizowanie pod tym katem wywiadow sprzed 20 lat to troszke obsesja zalatuje…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones