Renata Dancewicz

6,8
4 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renata Dancewicz

Według mnie Dancewicz jest najpiękniejszą aktorką w historii polskiego kina. Nie chodzi mi tylko o jej cudowny biust tylko o całokształt urody. Kwintesencja kobiecości.

Bersi89

zgadzam się piękna kobieta, szkoda że tak mało gra.

Bersi89

Owszem piękna jest, ale aktorka słaba. Szkoda, że oprócz biustu nie ma nic do zaoferowania...

Bersi89

moim zdaniem Figura zajmuje pierwsze miejsce

Bersi89

Nie można być feministką i kwintesencją kobiecości XD

Szarobure

A takie wypowiedzi by się jej na pewno nie spodobały. Powiedziałaby ze są seksistowskie

Szarobure

W sumie nie można... Ale balonasy miała fajniutkie

Bersi89

to prawda do dzisiaj piękna:) Mam sentyment do niej:)

malyfromhell

Aktorką zawsze była/jest bardzo lichą, i podejrzewam że jeżeliby nie jej debiut aktorski gdzie się mocno rozebrała, to dzisiaj by już nikt o niej od dawna nie pamiętał. Ale jedno trzeba jej przyznać, jeżeli chodzi o wygląd, to zawsze była naturalna, i nigdy nie zrobiła z siebie glonojada, co jest teraz bardzo modne wśród celebrytów, Przy takich ludziach których się teraz w tv promuje, z napompowanymi ustami jak dętka w samochodzie i policzkami wielkości pośladków, to faktycznie nawet kobieta trzydzieści lat starsza, będzie wyglądać o wiele naturalniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones