Renata Dancewicz

6,8
4 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renata Dancewicz

Oczywiście nie powinnam wypowiadac się na forum aktorki, której po prostu nie lubię - zatem wybaczcie mi, że sobie na to pozwalam.
Niestety czuje się w obowiązku uzewnętrznienia tego, o czym mysle patrząc na tą kobietę. To taka moja forma terapii, zatem ponownie apeluje o zrozumienie.

Otóż Pani Renata budzi we mnie negatywne emocje. Nie jest to żadna piekność, ani tym bardziej talent. Eksponuje nagie piersi w prawie kazdym filmie, w którym gra - odnoszę takie wrażenie. Czyżby rekompensowała sobie tym brak talentu?

Dziwi mnie fakt angazowania Pani Renaty do filmów i seriali - ale może zrozumiem to z czasem.

Musze zauwazyc także, iż szczególną niechęć do swojej postaci Pani Renata wzbudza we mnie podczas gdy mówiąc... 'zjada' swoje wszędobylskie włosy. To jest niesmaczne i gorsze niż eksponowanie walorów fizycznych przez ta Panią.

Dziekuję.

ogaer

Jestem zdumiona:) Ponieważ mam DOKŁADNIE takie samo zdanie, jeżeli chodzi o tę aktorkę... Odrzuca mnie od zawsze, jest w niej coś co mi się bardzo nie podoba, nie wiem na czym to polega ale tak jest. Talentu aktorskiego u Pani Renaty nie doszukałam się, niestety, ale nie mnie to oceniać.

A co do włosów, to jest tekst w dziesiątkę:D Sama bym tego lepiej nie ujęła:) Też to zauważyłam, ale myślałam, że może jestem przewrażliwiona na jej punkcie...

Krecika

oj wy zazdrośnice ...

hiczkox

Masz rację, nie powinnaś się na takowym forum wypowiadać.
A Twoje poczucie obowiązku jest całkowicie zbędne. :)

piernikzmarmolada

A masz do powiedzenia coś na temat Pani Dancewicz, czy tylko tak wpadłaś?

ogaer

moze talentu nie ma ale ma za to warunki fizyczne ;)

Phantom_5

No nie jest świetną aktorką, za to charyzmatyczną, ma wiele uroku osobistego i jest sexy ;)

użytkownik usunięty
Phantom_5

Ja myslę, że jako aktorka radzi sobie. Natomiast nie podoba mi się jej nastawienie do życia jako całości. Widziałam kilka wywiadów z jej udziałem i naprawdę, niewiele jest aktorów/-rek w Polsce, którzy tak mnie irytują jak ona właśnie. Nie obchodzi mnie, że nie wierzy w Boga, ale to co mówi i jak mówi niekiedy aż przesiąka ateizmem, jakby chciała, aby każdy widział jak to ona jest wyluzowana i ma gdzieś niemalże wszystko i wszystkich.

uroda przemija...lata lecą, ateizm radości życia niestety nie daje a pokazanie własnego ciała nago również zaszczytu nie przynosi.
Co zrobić, są i tacy ludzie i niestety najłatwiej im się wybić w filmowym światku.
Fakt faktem, urody odmówić nie można chyba, ale o gustach się nie dyskutuje.

Phantom_5

teraz to już cycki nie pomogą

ogaer

jestem facetem a zgadzam się z założycielka tematu

ogaer

Może bieganie z gołym biustem w każdym filmie to jakaś forma terapii pani Renaty... Poza tym ma co pokazać i pokazuje, a skoro za to jeszcze grosz wpadnie to czemu nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones